Dat. Mēn. Laiks Stadions
VIESITES SS ILŪKSTES NSS 14 5 16.00 Viesite
RĒZEKNES BJSS-2 FK KALUPE 15 5 17:00 Rēzekne
DZIRKSTELĪTE FK KRĀSLAVA 15 5 15.00 Preiļi
LOKOMOTĪVE VIESITES SS 21 5 14:00 Višķi
FK KALUPE RNBJSS/Saules puikas 22 5 14:00 Višķi
DZIRKSTELĪTE RĒZEKNES BJSS-2 23 5 19.00 Preiļi
DZIRKSTELĪTE LOKOMOTĪVE 25 5 18:30 Preiļi
VIESITES SS FK KALUPE 28 5 16:00 Viesīte
FK KRĀSLAVA ILŪKSTES NSS 28 5 15.00 Krāslava
RNBJSS/Saules puikas RĒZEKNES BJSS-2 30 5 18.00 Malta
ILŪKSTES NSS DZIRKSTELĪTE 1 6 19.00 Ilūkste
FK KRĀSLAVA FK KALUPE 4 6 16:00 Krāslava
RNBJSS/Saules puikas VIESITES SS 5 6 12.00 Malta
RĒZEKNES BJSS-2 ILŪKSTES NSS 6 6 17.00 Rēzekne
DZIRKSTELĪTE RNBJSS/Saules puikas 9 6 18.30 Preiļi
LOKOMOTĪVE FK KALUPE 11 6 17:00 Višķi
ILŪKSTES NSS FK KRĀSLAVA 11 6 15.00 Ilūkste
VIESITES SS RĒZEKNES BJSS-2 12 6 14.00 Viesite
RNBJSS/Saules puikas FK KRĀSLAVA 18 6 15.00 Maltā
ILŪKSTES NSS RNBJSS/Saules puikas 25 6 17.00 Ilūkste
FK KALUPE DZIRKSTELĪTE 25 6 17:00 Višķi
FK KALUPE ILŪKSTES NSS 2 7 17:00 Višķi
LOKOMOTĪVE RNBJSS/Saules puikas 3 7 17:00 Višķi
RNBJSS/Saules puikas ILŪKSTES NSS 9 7 17.00 Malta
FK KRĀSLAVA VIESITES SS 10 7 14.00 Krāslava
ILŪKSTES NSS LOKOMOTĪVE 16 7 16:00 Ilūkste
VIESITES SS DZIRKSTELĪTE 16 7 15.00 Viesite
VIESITES SS LOKOMOTĪVE 23 7 17:00 Viesite
DZIRKSTELĪTE ILŪKSTES NSS 24 7 15.00 Preiļi
RĒZEKNES BJSS-2 FK KRĀSLAVA 25 7 19.00 Rēzekne
VIESITES SS RNBJSS/Saules puikas 30 7 13.00 Viesite
RĒZEKNES BJSS-2 LOKOMOTĪVE 31 7 17:00 Rēzekne
ILŪKSTES NSS VIESITES SS 6 8 13.00 Ilūkste
FK KRĀSLAVA DZIRKSTELĪTE 6 8 15.00 Krāslava
RNBJSS/Saules puikas FK KALUPE 6 8 17:00 Malta
ILŪKSTES NSS RĒZEKNES BJSS-2 7 8 16.00 Ilūkste
LOKOMOTĪVE DZIRKSTELĪTE 12 8 18.00 Višķi
FK KALUPE VIESITES SS 13 8 16:00 Višķi
FK KRĀSLAVA RNBJSS/Saules puikas 13 8 15.00 Krāslava
FK KALUPE RĒZEKNES BJSS-2 21 8 16:00 Višķi
FK KRĀSLAVA LOKOMOTĪVE 21 8 16:00 Krāslava
DZIRKSTELĪTE FK KALUPE 27 8 17:00 Preiļi
LOKOMOTĪVE ILŪKSTES NSS 27 8 16:00 Ilūkste
RĒZEKNES BJSS-2 RNBJSS/Saules puikas 28 8 16.00 Rēzekne
RNBJSS/Saules puikas DZIRKSTELĪTE 2 9 18.30 Malta
FK KALUPE FK KRĀSLAVA 3 9 14:00 Višķi
DZIRKSTELĪTE VIESITES SS 3 9 15.00 Preiļi
LOKOMOTĪVE RĒZEKNES BJSS-2 4 9 14:00 Višķi
RNBJSS/Saules puikas LOKOMOTĪVE 10 9 14:00 Malta
ILŪKSTES NSS FK KALUPE 11 9 14:00 Ilūkste
FK KRĀSLAVA RĒZEKNES BJSS-2 12 9 18.00 Krāslava
VIESITES SS FK KRĀSLAVA 17 9 15.00 Viesite
FK KALUPE LOKOMOTĪVE 17 9 14:00 Višķi
RĒZEKNES BJSS-2 DZIRKSTELĪTE 19 9 19.00 Rēzekne
LOKOMOTĪVE FK KRĀSLAVA 25 9 14:00 Višķi
RĒZEKNES BJSS-2 VIESITES SS 25 9 14.00 Rēzekne