- Ceturtdiena, 09 Aprīlis 2015
Dat: | Mēn: | Laiks | Stadions | |||
FK Krāslava | 1-3 | Rēzeknes novads | 2 | 5 | 14:00 | Krāslava |
Vārtu guvēji:J.Halimons - FK Krāslava,O.Kurmeļovs,O.Rihters,A.Smirnovs(pen.) - Rēzeknes novads
Bridinājumi:A.Maksimovs - FK Krāslava, A.Smirnovs, E.Vjalkins - Rēzeknes novads
Skatitāji: 180
Tiesneši:D.Bogdanovs, Ņ.Kaļinins, J.Kolomiceva(visi Daugavpils) |
||||||
Ilūkste | 1-7 | LDZ Cargo | 3 | 5 | 14:00 | Ilūkste |
Vārtu guvēji:D.Pilacs - Ilūkste, V.Burlakovs, R.Raščevskis(2), A.Aleksejevs(2),D.Žuravskis, P.Koļcovs - LDZ Cargo
Bridinājumi:V.Zavoronkovs,M.Rublevskis(abi Ilūkste)
Skatitāji:50
Tiesneši:A.Murdasovs,G.Čižovs,J.Maksimčuks(visi Daugavpils) |
||||||
Viesīte | 0-1 | Pļaviņas DM | 3 | 5 | 14:00 | Viesīte |
Vārtu guvēji:J.Kangars - Pļaviņas DM(37')
Bridinājumi: S.Molčanovs Pļaviņas DM(85')
Skatitāji: 50
Tiesneši: A.Krastiņš(Jēkabpils), D.Kaņepējs, D.Ignatjevs(abi Pļaviņas) |
||||||
LDZ Cargo | 4-1 | FK Krāslava | 9 | 5 | 16:00 | Esplanāde |
Vārtu guvēji:V.Vansovičs,R.Raščevskis,I.Tolkačs,P.Koļcovs - LDZ Cargo, J.Halimons - FK Krāslava
Bridinājumi:I.Tolkačs,A.Kirijenko(abi LDZ Cargo)
Skatitāji: 50
Tiesneši: I.Caune,G.Čižovs,A.Jermolajevs(visi Daugavpils) |
||||||
Viesīte | 6-3 | Ilūkste | 9 | 5 | 17.00 | Viesīte |
Vārtu guvēji: E.Demjanovs(2), A.Kalvāns(2),E.Čibulis(2) - Viesīte, A.Vorotinskis, D.Pilacs(2) - Ilūkste
Bridinājumi:M.Jasis - Viesīte, A.Vorotinskis - Ilūkste
Skatitāji: 50
Tiesneši: M.Firsovs,S.Samuļičs(abi Rēzekne),M.Kuzmins(Bērzgale) |
||||||
FK Kalupe | 2-2 | Rēzeknes novads | 10 | 5 | 17:00 | Višķi |
Vārtu guvēji:E.Berziņš - FK Kalupe, M.Lavrenovs, V.Jermolajevs, D.Orlovs(s.v.) - Rēzeknes novads
Bridinājumi:R.Koroļovs, I.Lukaņuks, J.Narovskis, D.Ivanovs - FK Kalupe, D.Orlovs - Rēzeknes novads
Skatitāji:50
Tiesneši: D.Bogdanovs, A.Murdasovs, J.Kolomiceva (visi Daugavpils) |
||||||
FC Daugava | 4-2 | Viesīte | 16 | 5 | 16.00 | Daugava |
Vārtu guvēji: A.Kuvšinovs, J.Simonovs, A.Kuplovs-Oginskis, J.Bleiders - FC Daugava, A.Cišs, R.Liepiņš - Viesīte
Bridinājumi: J.Zans(Viesīte)
Skatitāji:20
Tiesneši: A.Makarovs, J.Maksimčuks, S.Vasiljevs (visi Daugavpils) |
||||||
Pļaviņas DM | - | Rēzeknes novads | 23 | 5 | 14:00 | Gostiņi |
LDZ Cargo | - | FK Kalupe | 23 | 5 | 16:00 | Esplanāde |
Ilūkste | - | FK Krāslava | 23 | 5 | 14:00 | Ilūkste |
FC Daugava | - | FK Krāslava | 30 | 5 | 14:00 | Daugava |
FK Kalupe | - | Viesīte | 30 | 5 | 16:00 | Višķi |
FK Krāslava | - | Viesīte | 6 | 6 | 14:00 | Krāslava |
Pļaviņas DM | - | Ilūkste | 6 | 6 | 14:00 | Gostiņi |
Rēzeknes novads | - | FC Daugava | 7 | 6 | 15.00 | Rēzekne |
Viesīte | - | Rēzeknes novads | 13 | 6 | 14:00 | Viesīte |
FC Daugava | - | FK Kalupe | 13 | 6 | 18.00 | Daugava |
FK Krāslava | - | Pļaviņas DM | 14 | 6 | 14:00 | Krāslava |
FK Kalupe | - | FK Krāslava | 20 | 6 | 18:00 | Višķi |
LDZ Cargo | - | Viesīte | 20 | 6 | 14:00 | Esplanāde |
FK Kalupe | - | Pļaviņas DM | 27 | 6 | 17:00 | Višķi |
LDZ Cargo | - | Ilūkste | 28 | 6 | 18:00 | Esplanāde |
Rēzeknes novads | - | FK Krāslava | 28 | 6 | 15:00 | Rēzekne |
FC Daugava | - | LDZ Cargo | 4 | 7 | 17.00 | Daugava |
Ilūkste | - | FK Kalupe | 4 | 7 | 18:00 | Ilūkste |
FC Daugava | - | Pļaviņas DM | 11 | 7 | 13.00 | Daugava |
Ilūkste | - | Viesīte | 11 | 7 | 14:00 | Ilūkste |
LDZ Cargo | - | Rēzeknes novads | 11 | 7 | 14:00 | Esplanāde |
FK Kalupe | - | FC Daugava | 18 | 7 | 17.00 | Viški |
Pļaviņas DM | - | LDZ Cargo | 18 | 7 | 16:00 | Gostiņi |
Rēzeknes novads | - | Viesīte | 18 | 7 | 14:00 | Rēzekne |
FK Krāslava | - | Ilūkste | 18 | 7 | 16:00 | Krāslava |
Rēzeknes novads | - | FK Kalupe | 25 | 7 | 18:00 | Rēzekne |
Pļaviņas DM | - | Viesīte | 1 | 8 | 14:00 | Gostiņi |
Ilūkste | - | FC Daugava | 2 | 8 | 13.00 | Ilūkste |
Rēzeknes novads | - | LDZ Cargo | 2 | 8 | 16:00 | Rēzekne |
Pļaviņas DM | - | FK Krāslava | 8 | 8 | 14:00 | Gostiņi |
FK Kalupe | - | LDZ Cargo | 8 | 8 | 17:00 | Viški |
Ilūkste | - | Rēzeknes novads | 8 | 8 | 14:00 | Ilūkste |
FK Krāslava | - | FC Daugava | 15 | 8 | 17.00 | Krāslava |
Ilūkste | - | Pļaviņas DM | 15 | 8 | 14:00 | Ilūkste |
Rēzeknes novads | - | Pļaviņas DM | 22 | 8 | 14:00 | Rēzekne |
Viesīte | - | FC Daugava | 22 | 8 | 16.00 | Viesīte |
FK Krāslava | - | LDZ Cargo | 22 | 8 | 16:00 | Krāslava |
FK Kalupe | - | Ilūkste | 22 | 8 | 18:00 | Viški |
LDZ Cargo | - | FC Daugava | 29 | 8 | 17.00 | Esplanāde |
Viesīte | - | FK Kalupe | 29 | 8 | 15:00 | Viesīte |
Rēzeknes novads | - | Ilūkste | 5 | 9 | 14:00 | Rēzekne |
LDZ Cargo | - | Pļaviņas DM | 5 | 9 | 14:00 | Esplanāde |
FK Krāslava | - | FK Kalupe | 5 | 9 | 14:00 | Krāslava |
Pļaviņas DM | - | FK Kalupe | 12 | 9 | 14:00 | Gostiņi |
FC Daugava | - | Rēzeknes novads | 12 | 9 | 14:00 | Daugava |
Viesīte | - | LDZ Cargo | 12 | 9 | 14:00 | Viesīte |
Viesīte | - | FK Krāslava | 19 | 9 | 14:00 | Viesīte |
FC Daugava | - | Ilūkste | 19 | 9 | 13.00 | Daugava |
Pļaviņas DM | - | FC Daugava | 26 | 9 | 14:00 | Gostiņi |