Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

Vārti

Punkti

Vieta

1

FK/SS Krāslava

  0:8 2:3 2:3 1:3 1:1   4:2 4    

2

Daugavpils-1

8:0   8:0 4:2 2:0   7:2 4:2 18    

3

Daugavpils-2

3:2 0:8   2:5   0:1 1:5 1:2 3    

4

Daugavpils-3

3:2 2:4 5:2   1:4 1:1 5:2   10    

5

Rēzekne-1

3:1 0:2   4:1   0:0 3:2 3:1 13    

6

Rēzekne-2

1:1   1:0 1:1 0:0   6:1 2:1 12    

7

Jēkabpils-1

  2:7 5:1 2:5 2:3 1:6   3:2 6    

8

Jēkabpils-2

2:4 2:4 2:1   1:3 1:2 2:3   3    
 
Latgales Jaunatnes čempionāts U-10A, 7x7, 2x15/20 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 2x15m. 15.05.24 Rēzekne Rezultāts
10:00 FK/SS Krāslava - Jēkabpils-2 4:2
10:00 Daugavpils-1  - Jēkabpils-1 7:2
10:40 Daugavpils-2 - Rēzekne-2  0:1
10:40 Daugavpils-3 - Rēzekne-1 1:4
11:20 Jēkabpils-2 - Rēzekne-1 1:3
11:20 Rēzekne-2  - Daugavpils-3 1:1
12:00 Jēkabpils-1 - Daugavpils-2 5:1
12:00 FK/SS Krāslava - Daugavpils-1  0:8
12:40 Daugavpils-1  - Jēkabpils-2 4:2
12:40 Daugavpils-2 - FK/SS Krāslava 3:2
13:20 Daugavpils-3 - Jēkabpils-1 5:2
13:20 Rēzekne-1 - Rēzekne-2  0:0
2.sabraukums, 2x15m. 04.06.24. Daugavpils
10:00 Jēkabpils-2 - Rēzekne-2  1:2
10:00 Jēkabpils-1 - Rēzekne-1 2:3
10:40 FK/SS Krāslava - Daugavpils-3 2:3
10:40 Daugavpils-1  - Daugavpils-2 8:0
11:20 Daugavpils-2 - Jēkabpils-2 1:2
11:20 Daugavpils-3 - Daugavpils-1  2:4
12:00 Rēzekne-1 - FK/SS Krāslava 3:1
12:00 Rēzekne-2  - Jēkabpils-1 6:1
12:40 Jēkabpils-2 - Jēkabpils-1 2:3
12:40 FK/SS Krāslava - Rēzekne-2  1:1
13:20 Daugavpils-1  - Rēzekne-1 2:0
13:20 Daugavpils-2 - Daugavpils-3 2:5
3.sabraukums, 2x20m. 22.07.24. Jēkabpils
10:00 Daugavpils-3 - Jēkabpils-2  
10:00 Rēzekne-1 - Daugavpils-2  
10:50 Rēzekne-2  - Daugavpils-1   
10:50 Jēkabpils-1 - FK/SS Krāslava  
11:40 Daugavpils-2 - Rēzekne-2   
11:40 Daugavpils-3 - Rēzekne-1  
12:30 FK/SS Krāslava - Jēkabpils-2  
12:30 Daugavpils-1  - Jēkabpils-1  
4.sabraukums,2x15m. 30.08.24. Rēzekne
10:00 Jēkabpils-2 - Rēzekne-1  
10:00 Rēzekne-2  - Daugavpils-3  
10:40 Jēkabpils-1 - Daugavpils-2  
10:40 FK/SS Krāslava - Daugavpils-1   
11:20 Daugavpils-1  - Jēkabpils-2  
11:20 Daugavpils-2 - FK/SS Krāslava  
12:00 Daugavpils-3 - Jēkabpils-1  
12:00 Rēzekne-1 - Rēzekne-2   
12:40 Jēkabpils-2 - Rēzekne-2   
12:40 Jēkabpils-1 - Rēzekne-1  
13:20 FK/SS Krāslava - Daugavpils-3  
13:20 Daugavpils-1  - Daugavpils-2  
5.sabraukums,2x15m.19.09.24. Daugavpils
10:00 Daugavpils-2 - Jēkabpils-2  
10:00 Daugavpils-3 - Daugavpils-1   
10:40 Rēzekne-1 - FK/SS Krāslava  
10:40 Rēzekne-2  - Jēkabpils-1  
11:20 Jēkabpils-2 - Jēkabpils-1  
11:20 FK/SS Krāslava - Rēzekne-2   
12:00 Daugavpils-1  - Rēzekne-1  
12:00 Daugavpils-2 - Daugavpils-3  
12:40 Daugavpils-3 - Jēkabpils-2  
12:40 Rēzekne-1 - Daugavpils-2  
13:20 Rēzekne-2  - Daugavpils-1   
13:20 Jēkabpils-1 - FK/SS Krāslava  
  APBALVOŠANA  
 
 

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Punkti

Vārti

Vieta

1

Sēlijas SS-1

 

4:0

                     

2:1

6    

2

Sēlijas SS-2

0:4

                     

1:8

  0    

3

Sēlijas SS-3

                     

4:4

0:14

  1    

4

Preiļu BJSS-1

                   

2:3

5:3

    3    

5

Preiļu BJSS-2

                 

2:1

1:8

      3    

6

Rēzeknes NSS

               

2:4

2:2

        1    

7

Daugavpils-4

             

6:0

2:1

          6    

8

Daugavpils-5

           

0:6

           

1:4

0    

9

Daugavpils-6

         

4:2

1:2

              3    

10

Jēkabpils-3

       

1:2

2:2

                1    

11

Jēkabpils-4

     

3:2

8:1

                  6    

12

Jēkabpils-5

   

4:4

3:5

                    1    

13

Augšdaugavas NSS

 

8:1

14:0

                      6    

14

Līvānu BJSS

1:2

           

4:1

            3    
 
Latgales Jaunatnes čempionāts U-10B, 7x7, 2x20/15 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 14.05.24. Malta Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-1 - Līvānu BJSS 2:1
10:00 Sēlijas SS-2 - Augšdaugavas NSS 1:8
10:45 Sēlijas SS-3 - Jēkabpils-5 4:4
10:45 Preiļu NBJSS-1 - Jēkabpils-4 2:3
11:30 Preiļu NBJSS-2 - Jēkabpils-3 2:1
11:30 Rēzeknes NSS - Daugavpils-6 2:4
12:15 Daugavpils-4 - Daugavpils-5 6:0
12:15 Sēlijas SS-1 - Sēlijas SS-2 4:0
13:00 Jēkabpils-5 - Preiļu NBJSS-1 3:5
13:00 Augšdaugavas NSS - Sēlijas SS-3 14:0
13:45 Jēkabpils-3 - Rēzeknes NSS 2:2
13:45 Jēkabpils-4 - Preiļu NBJSS-2 8:1
14:30 Līvānu BJSS - Daugavpils-5 4:1
14:30 Daugavpils-6 - Daugavpils-4 1:2
2.sabraukums, 26.06.24. Viesīte
10:00 Sēlijas SS-2 - Līvānu BJSS  
10:00 Sēlijas SS-3 - Sēlijas SS-1  
10:45 Preiļu NBJSS-1 - Augšdaugavas NSS  
10:45 Preiļu NBJSS-2 - Jēkabpils-5  
11:30 Rēzeknes NSS - Jēkabpils-4  
11:30 Daugavpils-4 - Jēkabpils-3  
12:15 Daugavpils-5 - Daugavpils-6  
12:15 Sēlijas SS-1 - Preiļu NBJSS-1  
13:00 Augšdaugavas NSS - Preiļu NBJSS-2  
13:00 Sēlijas SS-2 - Sēlijas SS-3  
13:45 Jēkabpils-4 - Daugavpils-4  
13:45 Jēkabpils-5 - Rēzeknes NSS  
14:30 Līvānu BJSS - Daugavpils-6  
14:30 Jēkabpils-3 - Daugavpils-5  
3.sabraukums, 30.07.24. Daugavpils
10:00 Sēlijas SS-3 - Līvānu BJSS  
10:00 Preiļu NBJSS-1 - Sēlijas SS-2  
10:45 Preiļu NBJSS-2 - Sēlijas SS-1  
10:45 Rēzeknes NSS - Augšdaugavas NSS  
11:30 Daugavpils-4 - Jēkabpils-5  
11:30 Daugavpils-5 - Jēkabpils-4  
12:15 Daugavpils-6 - Jēkabpils-3  
12:15 Sēlijas SS-3 - Preiļu NBJSS-1  
13:00 Sēlijas SS-1 - Rēzeknes NSS  
13:00 Sēlijas SS-2 - Preiļu NBJSS-2  
13:45 Jēkabpils-5 - Daugavpils-5  
13:45 Augšdaugavas NSS - Daugavpils-4  
14:30 Līvānu BJSS - Jēkabpils-3  
14:30 Jēkabpils-4 - Daugavpils-6  
4.sabraukums, 2x15.min. 13.08.24. Ilūkste
10:00 Preiļu NBJSS-1 - Līvānu BJSS  
10:00 Preiļu NBJSS-2 - Sēlijas SS-3  
10:35 Rēzeknes NSS - Sēlijas SS-2  
10:35 Daugavpils-4 - Sēlijas SS-1  
11:20 Daugavpils-5 - Augšdaugavas NSS  
11:20 Daugavpils-6 - Jēkabpils-5  
11:55 Jēkabpils-3 - Jēkabpils-4  
11:55 Preiļu NBJSS-1 - Preiļu NBJSS-2  
12:30 Sēlijas SS-2 - Daugavpils-4  
12:30 Sēlijas SS-3 - Rēzeknes NSS  
13:05 Augšdaugavas NSS - Daugavpils-6  
13:05 Sēlijas SS-1 - Daugavpils-5  
13:40 Līvānu BJSS - Jēkabpils-4  
13:40 Jēkabpils-5 - Jēkabpils-3  
14:15 Rēzeknes NSS - Preiļu NBJSS-1  
14:15 Daugavpils-4 - Sēlijas SS-3  
14:50 Preiļu NBJSS-2 - Līvānu BJSS  
14:50 Daugavpils-6 - Sēlijas SS-1  
15:25 Daugavpils-5 - Sēlijas SS-2  
15:25 Jēkabpils-4 - Jēkabpils-5  
16:00 Jēkabpils-3 - Augšdaugavas NSS  
5.sabraukums, 03.09.24. Gostiņi
10:00 Līvānu BJSS - Jēkabpils-5  
10:00 Augšdaugavas NSS - Jēkabpils-4  
10:45 Sēlijas SS-1 - Jēkabpils-3  
10:45 Sēlijas SS-2 - Daugavpils-6  
11:30 Sēlijas SS-3 - Daugavpils-5  
11:30 Preiļu NBJSS-1 - Daugavpils-4  
12:15 Preiļu NBJSS-2 - Rēzeknes NSS  
12:15 Jēkabpils-5 - Augšdaugavas NSS  
13:00 Jēkabpils-3 - Sēlijas SS-2  
13:00 Jēkabpils-4 - Sēlijas SS-1  
13:45 Daugavpils-5 - Preiļu NBJSS-1  
13:45 Daugavpils-6 - Sēlijas SS-3  
14:30 Rēzeknes NSS - Līvānu BJSS  
14:30 Daugavpils-4 - Preiļu NBJSS-2  
6.sabraukums, 24.09.24. Līvāni
10:00 Līvānu BJSS - Augšdaugavas NSS  
10:00 Sēlijas SS-1 - Jēkabpils-5  
10:45 Sēlijas SS-2 - Jēkabpils-4  
10:45 Sēlijas SS-3 - Jēkabpils-3  
11:30 Preiļu NBJSS-1 - Daugavpils-6  
11:30 Preiļu NBJSS-2 - Daugavpils-5  
12:15 Rēzeknes NSS - Daugavpils-4  
12:15 Augšdaugavas NSS - Sēlijas SS-1  
13:00 Jēkabpils-4 - Sēlijas SS-3  
13:00 Jēkabpils-5 - Sēlijas SS-2  
13:45 Daugavpils-6 - Preiļu NBJSS-2  
13:45 Jēkabpils-3 - Preiļu NBJSS-1  
14:30 Daugavpils-4 - Līvānu BJSS  
14:30 Daugavpils-5 - Rēzeknes NSS  
  APBALVOŠANA