Komanda

1

2

3

4

5

6

Punkti

Vārti

Vieta

1

Jēkabpils SS/BJFK

 

2:3

11:1   0:3 1:1 4 14-8  

2

FK/SS Krāslava

3:2   3:1 4:1   0:1 9 10-5  

3

Rēzeknes NPBJSS

1:11 1:3   1:5 1:5   0 4-24  

4

BFC Daugavpils-1

  1:4 5:1   0:2 1:1 4 7-8  

5

BFC Daugavpils-2

3:0   5:1 2:0   3:1 12 13-2  

6

BFC Daugavpils-3

1:1

1:0   1:1 1:3   5 4-5  
Latgales Jaunatnes čempionāts U-12A, 9x9, 2x20 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 28.04. Daugavpils Espl  Rezultāts
14.00 BFC Daugavpils-1 - Rēzeknes NPBJSS 5:1
14.00 BFC Daugavpils-2 - Jēkabpils SS/BJFK 3:0
15.00 BFC Daugavpils-3 - FK/SS Krāslava 1:0
16.00 Rēzeknes NPBJSS - FK/SS Krāslava 1:3
16.00 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-3 1:1
15.00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-2 0:2
2.sabraukums, 11.05. Jēkabpils
14.00 BFC Daugavpils-2 - Rēzeknes NPBJSS 5:1
14.00 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-1 1:1
15.00 FK/SS Krāslava - Jēkabpils SS/BJFK 3:2
16.00 Rēzeknes NPBJSS - Jēkabpils SS/BJFK 1:11
16.00 BFC Daugavpils-1 - FK/SS Krāslava 1:4
15.00 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavpils-3 3:1
3.sabraukums, 19.07. Malta
10.00 BFC Daugavpils-3 - Rēzeknes NPBJSS  
10.00 FK/SS Krāslava - BFC Daugavpils-2  
11.00 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-1  
 
12.00 Rēzeknes NPBJSS - BFC Daugavpils-1  
12.00 Jēkabpils SS/BJFK - BFC Daugavpils-2  
11.00 FK/SS Krāslava - BFC Daugavpils-3  
4.sabraukums, 17.08. Jēkabpils
10.00 FK/SS Krāslava - Rēzeknes NPBJSS  
10.00 BFC Daugavpils-3 - Jēkabpils SS/BJFK  
11.00 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavpils-1  
 
12.00 Rēzeknes NPBJSS - BFC Daugavpils-2  
12.00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-3  
11.00 Jēkabpils SS/BJFK - FK/SS Krāslava  
5.sabraukums, 30.08. Daugavpils Esplanāde
10.00 Jēkabpils SS/BJFK - Rēzeknes NPBJSS  
10.00 FK/SS Krāslava - BFC Daugavpils-1  
11.00 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-2  
 
12.00 Rēzeknes NPBJSS - BFC Daugavpils-3  
12.00 BFC Daugavpils-2 - FK/SS Krāslava  
11.00 BFC Daugavpils-1 - Jēkabpils SS/BJFK  
 

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

9 10

Punkti

Vārti

Vieta

1

Sēlijas SS-1

      2:2   3:8 2:5 7:0     4 14-15  

2

Līvānu BJSS

    4:4   8:0 4:4 3:0       8 19-8  

3

Preiļu NBJSS-1

  4:4     2:1 0:1     4:1   7 10-7  

4

Preiļu NBJSS-2

2:2             13:0 0:8 9:0 7 24-10  

5

Rēzekne-2

  0:8 1:2           3:2 9:1 6 13-13  

6

BFC Daugavpils-4

8:3 4:4 1:0         10:0     10 23-7  

7

Rēzekne-1

5:2 0:3             2:4 13:1 6 20-10  

8

Augšdaugavas NSS 0:7     0:13   0:10       1:2 0 1-32  
9 Jēkabpils SS/BJFK-2     1:4 8:0 2:3   4:2       6 15-9  
10 Sēlijas SS-2       0:9 1:9   1:13 2:1     3 4-32  
Latgales Jaunatnes čempionāts U-12B, 8x8, 2x20 minūtes
Laiks        1.sabraukums, 26.05. Līvāni Rezultāts
10.00 Līvānu BJSS - BFC Daugavpils-4 4:4
10.00 Preiļu NBJSS-1 - Jēkabpils SS/BJFK  4:1
10:50 Rēzekne-2  - Sēlijas SS-2 9:1
10:50 Rēzekne-1 - Sēlijas SS-1 5:2
11:40 Preiļu NBJSS-2 - Augšdaugavas NSS 13:0
11:40 Līvānu BJSS - Preiļu NBJSS-1 4:4
12:30 Jēkabpils SS/BJFK  - Rēzekne-2  2:3
12:30 Sēlijas SS-2 - Rēzekne-1 1:13
13:20 Sēlijas SS-1 - Preiļu NBJSS-2 2:2
13:20 BFC Daugavpils-4 - Augšdaugavas NSS 10:0
 2.sabraukums, 8.06.  Preiļi
10.00 Rēzekne-2  - Līvānu BJSS 0:8
10.00 Preiļu NBJSS-1 - BFC Daugavpils-4 0:1
10:50 Rēzekne-1 - Jēkabpils SS/BJFK  2:4
10:50 Preiļu NBJSS-2 - Sēlijas SS-2 9:0
11:40 Augšdaugavas NSS - Sēlijas SS-1 0:7
12:30 Līvānu BJSS - Rēzekne-1 3:0
11:40 Preiļu NBJSS-1 - Rēzekne-2  2:1
12:30 Jēkabpils SS/BJFK  - Preiļu NBJSS-2 8:0
13:20 Sēlijas SS-2 - Augšdaugavas NSS 2:1
13:20 BFC Daugavpils-4 - Sēlijas SS-1 8:3
    3.sabraukums, 12.07. Ilūkste
10.00 Preiļu NBJSS-2 - Līvānu BJSS  
10.00 Rēzekne-1 - Preiļu NBJSS-1  
10:50 Rēzekne-2  - BFC Daugavpils-4  
10:50 Augšdaugavas NSS - Jēkabpils SS/BJFK   
11:40 Sēlijas SS-1 - Sēlijas SS-2  
 
12:30 Līvānu BJSS - Augšdaugavas NSS  
11:40 Preiļu NBJSS-1 - Preiļu NBJSS-2  
12:30 Rēzekne-2  - Rēzekne-1  
13:20 Jēkabpils SS/BJFK  - Sēlijas SS-1  
13:20 BFC Daugavpils-4 - Sēlijas SS-2  
 
15:00 Sēlijas SS-1 - Līvānu BJSS  
14:10 Augšdaugavas NSS - Preiļu NBJSS-1  
14:10 Preiļu NBJSS-2 - Rēzekne-2   
15:00 Rēzekne-1 - BFC Daugavpils-4  
15:50 Sēlijas SS-2 - Jēkabpils SS/BJFK   
    4.sabraukums, 25.08. Rēzekne
10.00 Līvānu BJSS - Sēlijas SS-2  
10.00 Preiļu NBJSS-1 - Sēlijas SS-1  
10:50 Rēzekne-2  - Augšdaugavas NSS  
10:50 Rēzekne-1 - Preiļu NBJSS-2  
11:40 BFC Daugavpils-4 - Jēkabpils SS/BJFK   
 
12:30 Jēkabpils SS/BJFK  - Līvānu BJSS  
11:40 Sēlijas SS-2 - Preiļu NBJSS-1  
12:30 Sēlijas SS-1 - Rēzekne-2   
13:20 Augšdaugavas NSS - Rēzekne-1  
13:20 Preiļu NBJSS-2 - BFC Daugavpils-4