LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-8, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 29.05. Rēzekne Rezultāts
10:00 Līvānu BJSS - FK Līvāni  1:3
10:00 Rēzekne-1 - BFC Daugavpils-2 1:3
10:00 Rēzekne-2 - BFC Daugavpils-3 1:0
10:30 FK Līvāni  - BFC Daugavpils-3 1:1
10:30 BFC Daugavpils-2 - Rēzekne-2 2:0
10:30 BFC Daugavils-1 - Rēzekne-1 0:0
11:00 Rēzekne-1 - Līvānu BJSS 1:0
11:00 Rēzekne-2 - BFC Daugavils-1 2:4
11:00 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-2 2:5
11:30 FK Līvāni  - BFC Daugavpils-2 0:0
11:30 BFC Daugavils-1 - BFC Daugavpils-3 2:4
11:30 Līvānu BJSS - Rēzekne-2 0:4
12:00 Rēzekne-1 - FK Līvāni  5:0
12:00 BFC Daugavpils-3 - Līvānu BJSS 5:0
12:00 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavils-1 1:0
12:30 FK Līvāni  - BFC Daugavils-1 0:4
12:30 Līvānu BJSS - BFC Daugavpils-2 0:17
12:30 Rēzekne-1 - Rēzekne-2 1:1
13:00 Rēzekne-2 - FK Līvāni  2:1
13:00 BFC Daugavpils-3 - Rēzekne-1 1:4
13:00 BFC Daugavils-1 - Līvānu BJSS 7:2
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-8, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 4.07. Ilūkste Rezultāts
10:00 BFC Daugavpils-4 - BFC Daugavpils-5  
10:00 Augšdaugavas NSS - Rēzeknes NPBJSS  
10:00 Rēzekne-4 - Rēzekne-3  
 
10:30 BFC Daugavpils-5 - Rēzekne-3  
10:30 Rēzeknes NPBJSS - Rēzekne-4  
10:30 BFC Daugavpils-4 - Augšdaugavas NSS  
 
11:00 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavpils-5  
11:00 Rēzekne-4 - BFC Daugavpils-4  
11:00 Rēzekne-3 - Rēzeknes NPBJSS  
 
11:30 BFC Daugavpils-5 - Rēzeknes NPBJSS  
11:30 BFC Daugavpils-4 - Rēzekne-3  
11:30 Augšdaugavas NSS - Rēzekne-4  
 
12:00 Rēzekne-4 - BFC Daugavpils-5  
12:00 Rēzekne-3 - Augšdaugavas NSS  
12:00 Rēzeknes NPBJSS - BFC Daugavpils-4  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-8, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 1.sabraukums, 9.06. Jekabpils Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-1 - Jēkabpils SS/BJFK-3 0:14
10:00 Sēlijas SS-2 - Jēkabpils SS/BJFK-2 0:4
10:00 Sēlijas SS-3 - Jēkabpils SS/BJFK-1 0:9
10:30 Jēkabpils SS/BJFK-3 - Jēkabpils SS/BJFK-1 2:2
10:30 Jēkabpils SS/BJFK-2 - Sēlijas SS-3 13:0
10:30 Sēlijas SS-1 - Sēlijas SS-2 0:0
11:00 Sēlijas SS-2 - Jēkabpils SS/BJFK-3 0:9
11:00 Sēlijas SS-3 - Sēlijas SS-1 0:0
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - Jēkabpils SS/BJFK-2 1:1
11:30 Jēkabpils SS/BJFK-3 - Jēkabpils SS/BJFK-2 2:1
11:30 Sēlijas SS-1 - Jēkabpils SS/BJFK-1 0:5
11:30 Sēlijas SS-2 - Sēlijas SS-3 4:1
12:00 Sēlijas SS-3 - Jēkabpils SS/BJFK-3 0:9
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - Sēlijas SS-2 10:0
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - Sēlijas SS-1 3:1
 
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-8, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 2.sabraukums, 15.07. Jēkabpils Rezultāts
10:00 BFC Daugavpils-4 - FK Līvāni   
10:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - BFC Daugavpls-5  
10:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - Jēkabpils SS/BJFK-3  
 
10:30 FK Līvāni  - Jēkabpils SS/BJFK-3  
10:30 BFC Daugavpls-5 - Jēkabpils SS/BJFK-2  
10:30 Līvānu BJSS - Jēkabpils SS/BJFK-1  
 
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - BFC Daugavpils-4  
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - Līvānu BJSS  
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-3 - BFC Daugavpls-5  
 
11:30 FK Līvāni  - BFC Daugavpls-5  
11:30 Līvānu BJSS - Jēkabpils SS/BJFK-3  
11:30 BFC Daugavpils-4 - Jēkabpils SS/BJFK-2  
 
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - FK Līvāni   
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-3 - BFC Daugavpils-4  
12:00 BFC Daugavpls-5 - Līvānu BJSS  
 
12:30 FK Līvāni  - Līvānu BJSS  
12:30 BFC Daugavpils-4 - BFC Daugavpls-5  
12:30 Jēkabpils SS/BJFK-1 - Jēkabpils SS/BJFK-2  
 
13:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - FK Līvāni   
13:00 Jēkabpils SS/BJFK-3 - Jēkabpils SS/BJFK-1  
13:00 Līvānu BJSS - BFC Daugavpils-4  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-8, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 2.sabraukums, 28.07. Gostiņi Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-1 - Sēlijas SS-3  
10:00 Augšdaugavas NSS - Sēlijas SS-2  
10:00 Rēzekne-1 - Rēzekne-2  
 
10:30 Sēlijas SS-3 - Rēzekne-2  
10:30 Sēlijas SS-2 - Rēzekne-1  
10:30 Sēlijas SS-1 - Augšdaugavas NSS  
 
11:00 Augšdaugavas NSS - Sēlijas SS-3  
11:00 Rēzekne-1 - Sēlijas SS-1  
11:00 Rēzekne-2 - Sēlijas SS-2  
 
11:30 Sēlijas SS-3 - Sēlijas SS-2  
11:30 Sēlijas SS-1 - Rēzekne-2  
11:30 Augšdaugavas NSS - Rēzekne-1  
 
12:00 Rēzekne-1 - Sēlijas SS-3  
12:00 Rēzekne-2 - Augšdaugavas NSS  
12:00 Sēlijas SS-2 - Sēlijas SS-1  
 
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-8, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 2.sabraukums, 10.07. Daugavpils Rezultāts
10:00 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-3  
10:00 BFC Daugavpils-2 - Rēzeknes NPBJSS  
10:00 Rēzekne-4 - Rēzekne-3  
 
10:30 BFC Daugavpils-3 - Rēzekne-3  
10:30 Rēzeknes NPBJSS - Rēzekne-4  
10:30 BFC Daugavpils-1 - BFC Daugavpils-2  
 
11:00 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavpils-3  
11:00 Rēzekne-4 - BFC Daugavpils-1  
11:00 Rēzekne-3 - Rēzeknes NPBJSS  
 
11:30 BFC Daugavpils-3 - Rēzeknes NPBJSS  
11:30 BFC Daugavpils-1 - Rēzekne-3  
11:30 BFC Daugavpils-2 - Rēzekne-4  
 
12:00 Rēzekne-4 - BFC Daugavpils-3  
12:00 Rēzekne-3 - BFC Daugavpils-2  
12:00 Rēzeknes NPBJSS - BFC Daugavpils-1  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-8, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 3.sabraukums, 23.08. Rēzekne Rezultāts
10:00 Rēzekne-1 - BFC Daugavpils-3  
10:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - Rēzekne-2  
10:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - BFC Daugavpils-1  
 
10:30 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-1  
10:30 Rēzekne-2 - Jēkabpils SS/BJFK-2  
10:30 BFC Daugavpils-2 - Jēkabpils SS/BJFK-1  
 
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - Rēzekne-1  
11:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - BFC Daugavpils-2  
11:00 BFC Daugavpils-1 - Rēzekne-2  
 
11:30 BFC Daugavpils-3 - Rēzekne-2  
11:30 BFC Daugavpils-2 - BFC Daugavpils-1  
11:30 Rēzekne-1 - Jēkabpils SS/BJFK-2  
 
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-1 - BFC Daugavpils-3  
12:00 BFC Daugavpils-1 - Rēzekne-1  
12:00 Rēzekne-2 - BFC Daugavpils-2  
 
12:30 BFC Daugavpils-3 - BFC Daugavpils-2  
12:30 Rēzekne-1 - Rēzekne-2  
12:30 Jēkabpils SS/BJFK-1 - Jēkabpils SS/BJFK-2  
 
13:00 Jēkabpils SS/BJFK-2 - BFC Daugavpils-3  
13:00 BFC Daugavpils-1 - Jēkabpils SS/BJFK-1  
13:00 BFC Daugavpils-2 - Rēzekne-1  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-8, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 3.sabraukums, 12.08. Viesīte Rezultāts
10:00 Sēlijas SS-1 - Sēlijas SS-3  
10:00 Rēzeknes NPBJSS - Sēlijas SS-2  
10:00 Līvānu BJSS - FK Līvāni  
 
10:30 Sēlijas SS-3 - FK Līvāni  
10:30 Sēlijas SS-2 - Līvānu BJSS  
10:30 Sēlijas SS-1 - Rēzeknes NPBJSS  
 
11:00 Rēzeknes NPBJSS - Sēlijas SS-3  
11:00 Līvānu BJSS - Sēlijas SS-1  
11:00 FK Līvāni - Sēlijas SS-2  
 
11:30 Sēlijas SS-3 - Sēlijas SS-2  
11:30 Sēlijas SS-1 - FK Līvāni  
11:30 Rēzeknes NPBJSS - Līvānu BJSS  
 
12:00 Līvānu BJSS - Sēlijas SS-3  
12:00 FK Līvāni - Rēzeknes NPBJSS  
12:00 Sēlijas SS-2 - Sēlijas SS-1  
 
LATGALES JAUNATNES FESTIVĀLS U-8, 6x6, 1x15 minūtes
Laiks 3.sabraukums, 29.08. Ilūkste Rezultāts
10:00 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavpils-5  
10:00 BFC Daugavpils-4 - Jēkabpils SS/BJFK-3  
10:00 Rēzekne-4 - Rēzekne-3  
 
10:30 BFC Daugavpils-5 - Rēzekne-3  
10:30 Jēkabpils SS/BJFK-3 - Rēzekne-4  
10:30 Augšdaugavas NSS - BFC Daugavpils-4  
 
11:00 BFC Daugavpils-4 - BFC Daugavpils-5  
11:00 Rēzekne-4 - Augšdaugavas NSS  
11:00 Rēzekne-3 - Jēkabpils SS/BJFK-3  
 
11:30 BFC Daugavpils-5 - Jēkabpils SS/BJFK-3  
11:30 Augšdaugavas NSS - Rēzekne-3  
11:30 BFC Daugavpils-4 - Rēzekne-4  
 
12:00 Rēzekne-4 - BFC Daugavpils-5  
12:00 Rēzekne-3 - BFC Daugavpils-4  
12:00 Jēkabpils SS/BJFK-3 - Augšdaugavas NSS