LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS  U-9  "1" 6/6  1x20.min.
             
      Dat. Mēn. Laiks Stadions
VIESITE SĒLIJAS SS RĒZZEKNES FA-1 7 6 10.00 Viesites st.
PREIĻU NBJSS KRĀSLAVAS SS 7 6 10.00  
  LĪVANU BJSS RĒZEKNES NSS 7 6 10.30.  
RĒZEKNES FA-3 RĒZEKNE FA-2 7 6 10.30.  
VIESITE RĒZZEKNES FA-1 RĒZEKNE FA-2 7 6 11.00  
RĒZEKNES NSS RĒZEKNES FA-3 7 6 11.00  
  KRĀSLAVAS SS LĪVANU BJSS 7 6 11.30.  
SĒLIJAS SS PREIĻU NBJSS 7 6 11.30.  
  PREIĻU NBJSS RĒZZEKNES FA-1 7 6 12.00  
VIESITE LĪVANU BJSS SĒLIJAS SS 7 6 12.00  
  RĒZEKNES FA-3 KRĀSLAVAS SS 7 6 12.30.  
RĒZEKNE FA-2 RĒZEKNES NSS 7 6 12.30.  
VIESITE RĒZZEKNES FA-1 RĒZEKNES NSS 7 6 13.00  
KRĀSLAVAS SS RĒZEKNE FA-2 7 6 13.00  
  SĒLIJAS SS RĒZEKNES FA-3 7 6 13.30  
PREIĻU NBJSS LĪVANU BJSS 7 6 13.30  
RĒZEKNE LĪVANU BJSS RĒZZEKNES FA-1 2 8 10.00 Rēzeknes st. 
RĒZEKNES FA-3 PREIĻU NBJSS 2 8 10.00  
  RĒZEKNE FA-2 SĒLIJAS SS 2 8 10.30.  
RĒZEKNES NSS KRĀSLAVAS SS 2 8 10.30.  
  RĒZZEKNES FA-1 KRĀSLAVAS SS 2 8 11.00  
RĒZEKNE SĒLIJAS SS RĒZEKNES NSS 2 8 11.00  
  PREIĻU NBJSS RĒZEKNE FA-2 2 8 11.30.  
LĪVANU BJSS RĒZEKNES FA-3 2 8 11.30.  
RĒZEKNE RĒZEKNES FA-3 RĒZZEKNES FA-1 2 8 12.00  
RĒZEKNE FA-2 LĪVANU BJSS 2 8 12.00  
  RĒZEKNES NSS PREIĻU NBJSS 2 8 12.30.  
KRĀSLAVAS SS SĒLIJAS SS 2 8 12.30.  
 
LATGALES JAUNATNES ČEMPIONĀTS  U-9  "2" 6/6  1x20.min.
             
      Dat. Mēn. Laiks Stadions
DAUGAVPILS BFC DAUGAVPILS-1 JĒKABPILS SS-1 12 5 14.00 Esplanāde
BFC DAUGAVPILS-3 BFC DAUGAVPILS-2 12 5 14.00  
  JĒKABPILS SS-2 ILŪKSTES NSS 12 5 14.00  
BFC DAUGAVPILS-4 BFC DAUGAVPILS-5 12 5 14.00  
DAUGAVPILS JĒKABPILS SS-1 BFC DAUGAVPILS-5 12 5 14.30  
ILŪKSTES NSS BFC DAUGAVPILS-4 12 5 14.30  
  BFC DAUGAVPILS-2 JĒKABPILS SS-2 12 5 14.30  
BFC DAUGAVPILS-1 BFC DAUGAVPILS-3 12 5 14.30  
  BFC DAUGAVPILS-3 JĒKABPILS SS-1 12 5 15.00  
DAUGAVPILS JĒKABPILS SS-2 BFC DAUGAVPILS-1 12 5 15.00  
  BFC DAUGAVPILS-4 BFC DAUGAVPILS-2 12 5 15.00  
BFC DAUGAVPILS-5 ILŪKSTES NSS 12 5 15.00  
DAUGAVPILS JĒKABPILS SS-1 ILŪKSTES NSS 12 5 15.30  
BFC DAUGAVPILS-2 BFC DAUGAVPILS-5 12 5 15.30  
  BFC DAUGAVPILS-1 BFC DAUGAVPILS-4 12 5 15.30  
BFC DAUGAVPILS-3 JĒKABPILS SS-2 12 5 15.30  
JĒKABPILS JĒKABPILS SS-2 JĒKABPILS SS-1 16 8 10.00 Jēkabpils
BFC DAUGAVPILS-4 BFC DAUGAVPILS-3 16 8 10.00  
  BFC DAUGAVPILS-5 BFC DAUGAVPILS-1 16 8 10.30.  
ILŪKSTES NSS BFC DAUGAVPILS-2 16 8 10.30.  
  JĒKABPILS SS-1 BFC DAUGAVPILS-2 16 8 11.00  
JĒKABPILS BFC DAUGAVPILS-1 ILŪKSTES NSS 16 8 11.00  
  BFC DAUGAVPILS-3 BFC DAUGAVPILS-5 16 8 11.30.  
JĒKABPILS SS-2 BFC DAUGAVPILS-4 16 8 11.30.  
JĒKABPILS BFC DAUGAVPILS-4 JĒKABPILS SS-1 16 8 12.00  
BFC DAUGAVPILS-5 JĒKABPILS SS-2 16 8 12.00  
  ILŪKSTES NSS BFC DAUGAVPILS-3 16 8 12.30.  
BFC DAUGAVPILS-2 BFC DAUGAVPILS-1 16 8 12.30.