Jaunumi

Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts starp 2005.dz.g. zēniem notika Jēkabpilī, Jēkabpils 3.vidusskolā.

Rēzeknes FA-1 - 1.vieta
Preiļu NBJSS - 2.vieta
Viesītes SS - 3.vieta
 
Visi rezultāti pieejami šeit

2017.GADA  DAUGAVPILS NOVADA  ČEMPIONĀTS  MINIFUTBOLĀ (7:7)

REZULTĀTU  TABULA

Nr.

KOMANDA

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Vārtu attiecība

Punkti

Vieta

1.

 

SVENTE

 

0

0:3

0

1:4

0

3:5

0

2:5

3

3:1

0

0:12

0

1:2

0

1:2

11:34

3

9

2.

 

KALUPE

3

3:0

 

3

2:0

3

9:0

3

3:1

3

2:0

3

2:1

3

5:0

0

0:1

26:3

21

1

3.

 

BIĶERNIEKI

3

4:1

0

0:2

 

1

1:1

1

2:2

0

0:1

0

2:5

3

5:1

0

0:3

14:16

8

5

4.

 

AMBEĻI

3

5:3

0

0:9

1

1:1

 

1

0:0

0

1:5

0

1:6

3

2:0

0

1:3

11:27

8

6

5.

 

SKRUDALIENA

3

5:2

0

1:3

1

2:2

1

0:0

 

1

0:0

0

0:3

1

0:0

0

0:3

8:13

7

7

6.

DEMENE

0

1:3

0

0:2

3

1:0

3

5:1

1

0:0

 

3

3:2

3

2:1

1

0:0

12:9

14

4

7.

NAUJENE

3

12:0

0

1:2

3

5:2

3

6:1

3

3:0

0

2:3

 

3

3:0

3

1:0

33:8

18

3

8.

KALKŪNI

3

2:1

0

0:5

0

1:5

0

0:2

1

0:0

0

1:2

0

0:3

 

0

0:6

4:24

4

8

9.

KALNU PŪPOLI

3

2:1

3

1:0

3

3:0

3

3:1

3

3:0

1

0:0

0

0:1

3

6:0

 

18:2

19

2


Labākie spēlētāji:

KALUPE – Jevģēnijs Narovskis

KALNU PŪPOLI – Andrejs Dmitrijevs

KALKŪNI – Viktors Semjonovs

NAUJENE – Emīls Bērziņš

AMBEĻI – Deniss Komarovs

DEMENE – Sergejs Doncovs

BIĶERNIEKI – Pāvles Balčuns

SVENTE – Vitālijs Laskovs

SKRUDALIENE- Sergejs Lazdovskis                  

                                         

Daugavpils novada 2017. gada čempionāts  minifutbolā  (7:7)

SPĒĻU    KALENDĀRS  UN  REZULTĀTI

         

Spēles datums

un laiks

Komanda

”saimnieki”

Komanda

“viesi”

Spēles

rezultāts

28.06.2017.

     

18.00

SVENTE

KALNU PŪPOLI

1:2

18.00

BIĶERNIEKI

KALKŪNI

5:1

18.50

AMBEĻI

NAUJENE

1:6

18.50

SKRUDALIENE

DEMENE

0:0

19.40

KALNU PŪPOLI

KALKŪNI

6:0

19.40

KALUPE

NAUJENE

2:1

05.07.2017

     

18.00

BIĶERNIEKI

DEMENE

0:1

18.00

AMBEĻI

SKRUDALIENE

0:0

18.50

SVENTE

KALKŪNI

1:2

18.50

KALNU PŪPOLI

DEMENE

0:0

19.40

KALUPE

SKRUDALIENE

3:1

19.40

BIĶERNIEKI

AMBEĻI

1:1

12.07.2017.

     

18.00

KALKŪNI

DEMENE

1:2

18.00

SVENTE

NAUJENE

0:12

18.50

KALNU PŪPOLI

AMBEĻI

3:1

18.50

KALUPE

BIĶERNIEKI

2:0

19.40

SVENTE

DEMENE

3:1

19.40

NAUJENE

SKRUDALIENE

3:0

20.30

KALKŪNI

AMBEĻI

0:2

       

19.07.2017.

     

19.00

KALNU PŪPOLI

KALUPE

1:0

19.00

SVENTE

SKRUDALIENE

2:5

19.50

DEMENE

AMBEĻI

5:1

19.50

SKRUDALIENE

BIĶERNIEKI

2:2

20.40

KALKŪNI

KALUPE

0:5

20.40

SVENTE

AMBEĻI

3:5

       

26.07.2017.

     

18.00

DEMENE

KALUPE

0:2

18.00

NAUJENE

KALNU PŪPOLI

1:0

18.50

SVENTE

BIĶERNIEKI

1:4

18.50

AMBEĻI

KALUPE

0:9

19.40

SKRUDALIENE

KALNU PŪPOLI

0:3

19.40

NAUJENE

KALKŪNI

3:0

02.08.2017.

     

18.00

SVENTE

KALUPE

0:3

18.00

BIĶERNIEKI

KALNU PŪPOLI

0:3

18.50

SKRUDALIENE

KALKŪNI

0:0

18.50

DEMENE

NAUJENE

3:2

19.40

NAUJENE

BIĶERNIEKI

5:2

No 7. līdz 9. jūlijam Valmierā tika aizvadītas Latvijas jaunatnes olimpiādes spēles futbolā. Par uzvarētājiem gan puišu, gan meiteņu konkurencē kļuva Latgales komandas.

Daugavpils pilsētas puišu komanda pārliecinoši uzvarēja visās spēlēs. Ceturtdaļfinālā ar 20:0 tika sagrauta Cēsu novada komanda, pusfinālā ar 7:1 pieveikts Tukuma novads, bet finālā ar 3:1 tika apspēlēta Ventspils pilsēta.

Rēzeknes novada meiteņu komanda aizvadīja trīs grupu turnīra spēles. Pirmajās divās dienās ar identisku rezultātu 10:0 tika uzvarētas Liepājas un Siguldas novada komandas, savukārt izšķirošajā cīņā par pirmo vietu ar 3:1 tika apspēlētas Rīgas jaunās futbolistes.

Apsveicam Latgales komandas ar lielisko startu!

Uzvaru guva komanda FK Krāslava pārspējot Preiļu BJSS-2 ar rezultātu 7:3!


Visi rezultāti šeit 

Latgales reģiona "Skolu kauss" futbolā  4.-5.klase (2005.-2006.dz.g.)

Viesītes vidusskolas dabīgā laukuma stadions    2 x 12 min.

"A" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

RĒZEKNES 2 vidusskola

 

          3

        5-1

        0

      2-3

       3

      

 7-4

  

      2

     

2

VIESĪTES  vidusskola

          0

        1-5

 

       0

     0-3

       0

       

 1-8

     3

    

3

ILŪKSTES 1 vidusskola

          3

        3-2

          3

        3-0

 

       6

       

6-2

   

     1


"B" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

PĻAVIŅAS ģimnāzija

 

         1

       0-0

        1

      1-1

       2 

      

   1-1

  

     3

    

2

MALTAS vidusskola

         1

       0-0

 

        1

      1-1

       2

   1-1

     2

    

3

JĒKAPBILS pamatskola

         1

       1-1

         1

       1-1

 

       2

   2-2

  

     1

Spēļu  kalendārs

10.30

A2    VIESĪTES  SS

0-3

A3    ILŪKSTES 1 vidusskola

11.00

B2     MALTAS vidusskola

1-1

B3   JĒKAPBILS pamatskola

11.30

A1     RĒZEKNES 2 vidusskola

5-1

A2   VIESĪTES  SS

12.00

B1     PĻAVIŅAS ģimnāzija

0-0

B2  MALTAS vidusskola  

12.30

A3   ILŪKSTES 1 vidusskola 

3-2

A1   RĒZEKNES 2 vidusskola 

13.00

B3     JĒKAPBILS pamatskola

1-1

B1     PĻAVIŅAS ģimnāzija

13.30

A2.VIETA  RĒZEKNES 2 vidusskola

2-0

B2.VIETA MALTAS vidusskola 

14.00

A1.VIETA ILŪKSTES 1 vidusskola

4-0

B1.VIETA JĒKAPBILS pamatskola 

14.30

Apbalvošana

Latgales reģiona "Skolu kauss" futbolā  6.-7.klase (2003.-2004.dz.g.)

Viesītes vidusskolas dabīgā laukuma stadions    2 x 12 min.

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

4

Punkti

Vārti

Vieta

1

JĒKAPBILS pamatskola

 

          3

        1-0

         0

       0-7

        0

     0-10

      3

  

  1-17

    3

  

2

VIESĪTES  vidusskola

         0

       0-1

 

        0

      0-4

       0

     0-3

      0

    

  0-8

  

    4

  

3

MALTAS vidusskola

         3

       7-0

         3

       4-0  

 

       3

     3-0

      9

       

 14-0

 

    1

   

4

ILŪKSTES 1 vidusskola

         3

     10-0

         3

       3-0

        0

      0-3

 

      6

     

 13-3

 

    2

   

 

Spēļu  kalendārs

10.45

1   JĒKAPBILS pamatskola

0-10

4    ILŪKSTES 1 vidusskola

11.15

2    VIESĪTES  SS

0-4

3   MALTAS vidusskola

12.00

MALTAS vidusskola  

7-0

1   JĒKAPBILS pamatskola

12.30

4   ILŪKSTES 1 vidusskola

3-0

VIESĪTES  SS  

13.15

VIESĪTES  SS 

0-1

1    JĒKAPBILS pamatskola

13.45

3  MALTAS vidusskola

3-0

4   ILŪKSTES 1 vidusskola 

14.15

Apbalvošana

   

Latgales reģiona "Skolu kauss" futbolā  8.-9.klase (2001.-2002.dz.g.)

Viesītes vidusskolas sintētiskā laukuma stadions    2 x 12 min.

"A" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

MALTAS vidusskola

 

          0

        1-4

        3

      2-0

        3

      

3-4

  

     2

     

2

DAUGAVPILS 3 vidusskola

         3

       4-1

 

        3

      4-0

        6

       

 8-1

  

     1

    

3

JĒKAPBILS Valsts ģimn.

         0

       0-2

          0

        0-4

 

       0

       

 0-6

   

     3


"B" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

RĒZEKNES 2 vidusskola

 

         3

       6-2

         3

       1-0

      6 

      

  7-2

  

     1

    

2

BEBRENES VPV

         0

       2-6

 

         1

       0-0

      1

 2-6

     3

    

3

PĻAVIŅAS ģimnāzija

         0

       0-1

          1

        0-0

 

      1

 0-1

  

     2

Spēļu  kalendārs

10.45

DAUGAVPILS 3 vidusskola 

4-0

JĒKAPBILS Valsts ģimn. 

11.15

BEBRENES VPV 

0-0

PĻAVIŅAS ģimnāzija

11.45

MALTAS vidusskola  

1-4

DAUGAVPILS 3 vidusskola

12.15

RĒZEKNES 2 vidusskola 

6-2

BEBRENES VPV 

12.45

JĒKAPBILS Valsts ģimn.  

0-2

MALTAS vidusskola 

13.15

PĻAVIŅAS ģimnāzija  

0-1

RĒZEKNES 2 vidusskola   

13.45

MALTAS vidusskola

2-1

PĻAVIŅAS ģimnāzija

14.15

DAUGAVPILS 3 vidusskola

0-2

RĒZEKNES 2 vidusskola 

14.45

Apbalvošana

 
 
 
18191505_1280879405362678_1383291746_n.jpg18155493_1280879392029346_1237406645_n.jpg18136283_1280879372029348_622006890_n.jpg18142734_1280879342029351_1726154518_n.jpg18155612_1280879335362685_1671316966_n.jpg18136241_1280879308696021_945818675_n.jpg18142961_1280879285362690_1013045750_n.jpg18136034_1280879238696028_552704150_n.jpg18191157_1280879222029363_554163395_n.jpg18197222_1280879105362708_1099025073_n.jpg18136231_1280879072029378_1160675609_n.jpg18143051_1280879045362714_523783238_n.jpg18142918_1280879028696049_264720275_n.jpg18110824_1280878938696058_1208766409_n.jpg
25.aprīlī Daugavpilī, Esplanādē startēja U-10 jaunatnes čempionāts!
 
Pirmie rezultāti jau pieejami šeit
 

26.04.2017.g. Viesītē notiks Latvijas Skolu futbola kausa Reģionālais fināls. Finālos piedalās pilsētu un rajonu čempioni.

Dalībnieki:

* 4.-5. klase  (2005.-2006. dz.g. zēni)  -  Viesītes vidusskolas dabīgā laukuma stadions (Vaļņu ielā 7, Viesītē) -  izloze plkst. 10.00, spēļu  sākums- plkst.10.30,  apbalvošana - plkst.14.30

Komandas: 1. Pļaviņas nov. ģimnāzija 2. Ilūkstes 1.vidusskola  3.Jēkabpils pamatskola  4.Maltas vidusskola  5.Rēzeknes 2.vidusskola  6.Viesītes vidusskola

Sacensības kartība – 2 grupas pa 3 komandām. Grupas otro vietu ieguvējas spēlē par 3.vietu, grupas uzvarētāji - par 1. vietu.  Spēles laiks - 2x12 minūtes.

* 6.-7. klase (2003.-2004.dz.g. zēni) -  Viesītes vidusskolas dabīgā laukuma stadions (Vaļņu ielā 7, Viesītē) -  izloze plkst. 10.00, spēļu  sākums- plkst.10.45,  apbalvošana - plkst.14.15

Komandas: 1. Jēkabpils pamatskola  2. Maltas vidusskola  3. Viesītes vidusskola  4. Ilūkstes 1. vidusskola

Sacensību kartība – katrs spēlē ar katru.   Spēles laiks - 2x12 minūtes.

* 8.-9. klase (2001.-2002.dz.g. zēni)-  Viesītes vidusskolas sintētiskā laukuma stadions (Vaļņu ielā 7, Viesītē) -  izloze plkst. 10.00, spēļu  sākums- plkst.10.45,  apbalvošana - plkst.14.45

Komandas: 1. Jēkabpils valsts ģimnāzija   2.Daugavpils 3.vidusskola   3.Rēzeknes 2.vidusskola                        4. Maltas vidusskola   5. Bebrenes VPV   6. Pļaviņas nov. ģimnāzija

Sacensības kartība – 2 grupas pa 3 komandām. Grupas otro vietu ieguvējas spēlē par 3.vietu, grupas uzvarētāji - par 1. vietu.  Spēles laiks - 2x12 minūtes.

 

Latgales reģiona "Skolu kauss" futbolā  4.-5.klase (2005.-2006.dz.g.)

Viesītes vidusskolas dabīgā laukuma stadions    2 x 12 min.

"A" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

   

      

 

      

  

     

2

       

       

 

    

3

       

     

       

   

 


"B" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

   

      

 

       

      

  

    

2

 

        

       

    

3

         

  

 

Spēļu  kalendārs

10.30

A2   

 

A3    

11.00

B2    

 

B3   

11.30

A1    

 

A2  

12.00

B1    

 

B2    

12.30

A3    

 

A1    

13.00

B3    

 

B1    

13.30

A2.VIETA 

 

B2.VIETA  

14.00

A1.VIETA  

 

B1.VIETA  

14.30

Apbalvošana

Latgales reģiona "Skolu kauss" futbolā  6.-7.klase (2003.-2004.dz.g.)

Viesītes vidusskolas dabīgā laukuma stadions    2 x 12 min.

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

4

Punkti

Vārti

Vieta

1

   

       

 

    

  

 

  

2

       

   

    

  

  

3

   

        

     

   

     

 

   

4

         

     

 

   

 

Spēļu  kalendārs

10.45

1  

 

4   

11.15

2    

 

3   

12.00

3    

 

1  

12.30

4  

 

2    

13.15

2   

 

1    

13.45

3    

 

4    

14.15

Apbalvošana

   

Latgales reģiona "Skolu kauss" futbolā  8.-9.klase (2001.-2002.dz.g.)

Viesītes vidusskolas sintētiskā laukuma stadions    2 x 12 min.

"A" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

   

      

 

      

  

     

2

       

       

 

    

3

       

     

       

   

 


"B" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

   

      

 

       

      

  

    

2

 

        

       

    

3

         

  

 

Spēļu  kalendārs

10.45

A2   

 

A3    

11.15

B2    

 

B3   

11.45

A1    

 

A2  

12.15

B1    

 

B2    

12.45

A3    

 

A1    

13.15

B3    

 

B1    

13.45

A2.VIETA 

 

B2.VIETA  

14.15

A1.VIETA  

 

B1.VIETA  

14.45

Apbalvošana

Svētdien, 9. oktobrī, RTU stadionā risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais Latvijas amatieru minifutbola (8 pret 8) finālturnīrs, kurā sešu labāko Latvijas reģionu komandu konkurencē nepārspēta palika Kurzemi pārstāvošā "UPTK" vienība.

Ar izlozes palīdzību komandas tika sadalītas divās apakšgrupās pa trim komandām katrā un aizvadīja grupu turnīra etapu, pēc kura pa divām labākajām vienībām pusfinālos turpināja cīņu par čempiona titulu, kamēr trešo vietu ieguvējas savstarpējā mačā sadalīja divas noslēdzošās vietas turnīrā.

 Turnīra komandu kopbildes

A apakšgrupā vislabāk sekmējās Zemgales minifutbola flagmanim "Lokomotīve-Jelgava", kas ar rezultātu 4:1 uzveica Latvijas galvaspilsētas vienību "SFS/Sportima", savukārt ar minimālu 1:0 handikapu lika kapitulēt Vidzemes reģionu pārstāvošajai SK "Spēks/Valmiera". Otrās vietas liktenis izšķīrās rīdzinieku un valmieriešu duelī, kurā pārāki ar 2:0 izrādījās pēdējie, tādējādi nodrošinot ceļazīmi uz pusfinālu.

Tikmēr B grupā nākamajai čempionei "UPTK" neizšķirts un viena uzvara bija gana, lai izcīnītu pirmo pozīciju. Kurzemnieki pārliecinoši ar 5:0 sagrāva "Naujene" vienību no Latgales, bet mierizlīgumu 0:0 slēdza mačā ar FK "Kvarcs/Madona BJSS" (Ziemeļaustrumi). Ar trim punktiem otro vietu ieguva "Naujene", kas cīņā pret madoniešiem kaldināja 3:0 panākumu.

Pusfinālā "Naujene" ar 3:2 uzveica "Lokomotīve-Jelgava", savukārt "UPTK" ar divu vārtu handikapu (2:0) sarūgtināja SK "Spēks/Valmiera" vienību. Fināla mačā "UPTK" turpināja nosargāt savus vārtus neskartus, uzvarot latgaliešus ar 2:0, bet spēlē par bronzas medaļām valmierieši pārliecinoši ar 4:0 sagrāva jelgavniekus.

Duelī par piekto pozīciju uzvarēja "SFS/Sportima", kas ar 5:1 lika kapitulēt FK "Kvarcs/Madona BJSS".

 Turnīra foto galerija

Visas sešas finālturnīra dalībnieces saņēma garšīgas balvas, bet komandas, kas ierindojās pirmajā trijniekā, tika apbalvotas ar attiecīgās pakāpes medaļām un kausiem. Tāpat sveikti tika turnīra labākie spēlētāji individuālajās nominācijās, kur pārliecinoši dominēja "UPTK" vienības pārstāvji – labākā vārtsarga gods tika piešķirts Edgaram Potapenko, prasmīgākā trenera/menedžera tituls Igoram Koršakovam, savukārt kā trāpīgākais snaiperis tika sumināts trīs reizes sāncenšu vārtsargus pārspējušais Jevgeņijs Koršakovs. Tikmēr par turnīra vērtīgāko futbolistu organizatori atzina vicečempiones "Naujene" vārtsargu Edgaru Unguru.

 

 

Latvijas_amatieru_minifutbola_cempionats_UPTK_12102016.jpg

 
.png
 
 
 
 
 
Rezultāti šeit
Statistika šeit
Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts starp U-9 zēniem notika Jēkabpilī

Krāslava - 1.vieta
BFC Daugavpils-1 - 2.vieta
Rēzekne FA-1 - 3.vieta
BFC Daugavpils-3 - 4.vieta
Jēkabpils SS-1 - 5.vieta
Jēkabpils SS-2 - 6.vieta
 
Labākie spēlētāji:
 
Krāslava - Ēriks Čiževskis
BFC Daugavpils-1 - Raimonds Pupels
Rēzekne FA-1 - Andrejs Žogots
BFC Daugavpils-3 - Maris Petersons
Jēkabpils SS-1 - Gustavs Gumbelis
Jēkabpils SS-2 - Ričards Vibans
 
 
Visi rezultāti pieejami šeit
 
FK_Krāslava_-_1.vieta.jpg
 
 
 
FK_Krāslava.jpg
 
 
BFC_Daugava_1.jpg
 
 
Rēzeknes_FA_1.jpg
 
 
BFC_Daugava_3.jpg
 
 
 

                     2016.g. Daugavpils pilsētas čempionāts  futbolā

                                     SPĒLĒS  STATISTIKA

  1. kārta 01.08.2016.

19:00       Apsardze – Norteks  4-1.                                                                             Vārti: V.Atamaņukovs, V.Pivarovics, E.Bovins, E.Manušis-Apsardze
         M.Zizilevs-Norteks

19:00       DSK LokomotĪve – Kalkūni  1-11.

Vārti: V.Skrupskis -Lokomotīve,                                                                               V.Baiks-4, J.Bovins-3,J.Maksimčuks,J.Danilovs,V.Kuzmins,S.Anisimovs-Kalkūni, Brīdinājumi: V.Solovjevs - Lokomotīve,                                                              Noraidījumi: P.Koļcovs – Lokomotīve. (diskv.uz 2.speles).

20:00       PŠFK Hektors - Pašv. Policija   7-3.                                                           Vārti:A.Sergejevs-4,J.Plonis-2,A.Raščevskis, A.Catlakš-2,E.Utāns-P.policija. Brīdinājumi:M.Monkevičs-Hektors,A.Murdasovs,A.Makarovs-Pašv.Policija.

20:00       Demene - RSS LRC  1-6.                                                                                 Varti: M.Ivanovs- Demene,                                                                                 A.Aleksejevs-4, A.Kirijenko, R.Rascevskis- RSS LRC
Bridinajums: V.Davidovs-Demene

  1. kārta  03.08.2016.

19:00       Kalkūni – Apsardze   2-3.                                                                              Vārti:V.Baiks, S.Baeckelandt-Kalkūni, J.Simonovs-2,Ž.Zubovs-Apsardze.

19:00       Norteks – Demene  4-2.                                                                                Vārti: M.Zizilevs-2,J.Koroļs,A.Jegorovs-Norteks,                                                       A.Zenovs, G.Žunda – Demene.                                                                 Brīdinājumi: N.Belonožko -Demene

20:00       Pašv.policija - RSS LRC   1-11.                                                                     Vārti: E.Ivgulis- Pašv.policija,  A.Aleksejevs-4,R.Raščevskis-4,S.Iljahovs-3- RSS LRC

20:00       PŠFK Hektors – LokomotĪve  2-2.                                                              Vārti: A.Sergejevs,J.Plonis-Hektors,V.Skrupskis,V.Fedorovs-Lokomotīve.

  1. kārta  09.08.2016.

19:00       Apsardze - PŠFK Hektors  5-0.                                                             Vārti:D.Kozlovs-2,A.Papakuls,A.Ivanovs,E.Bovins- Apsardze.                                       Brīdinājumi: A.Papakuls-Apsardze.

19:00       Demene – Kalkūni     4-4.                                                                             Vārti:A.Zenovs-2,R.Koroļovs-2- Demene, J.Bovins-3,D.Lomako-Kalkūni.                     Brīdinājumi: S.Baeckelandt- Kalkūni.

20:00       RSS LRC – Norteks     4-4.                                                                                                             Vārti:Al.Aleksejevs-2,R.Raščevskis,V.Vansovičs-RSS LRC,   O.Selivanovs-3, A.Isakovs- Norteks.

20:00       DSK LokomotĪve - Pašv.policija   2-2.                                                           Vārti: J.Radevičs-2- Lokomotīve, A.Catlakšs-2-Pašv.policija.

  1. kārta  11.08.2016.

19:00       DSK LokomotĪve – Apsardze    1-2.                                                           Vārti: J.Radevičs-Lokomotīve, J.Simonovs, A.Kuplovs-Oginskis- Apsardze.    Brīdinājumi: S.Katovičs- Lokomotīve.

19:00       Pašv.policija – Norteks    4-6.                                                                    Vārti: A.Catlakšs, A.Murdasovs, E.Utāns, A.Makarovs-Pašv.policija,                        J.Koroļs-3,A.Isakovs-3 – Norteks.                                                                       Brīdinājumi: E.Macijevskis, S.Šeršņevs-Pašv.policija, An.Aleksejevs-Norteks.

20:00       Kalkūni – RSS LRC   3-1.                                                                                 Vārti:J.Bovins-2, J.Košeljonoks- Kalkūni, V.Laskovs-RSS LRC.                                Brīdinājumi: V.Laskovs- RSS LRC.

20:00       PŠFK Hektors – Demene     3-3.                                                                Vārti: A.Sergejevs-2,J.Plonis- PŠFK Hektors, A.Zenovs,G.Žunda,S.Ivanovs- Demene                                                                  Brīdinājumi: A.Sergejevs- PŠFK Hektors, A.Timofejevs- Demene.

  1. kārta  15.08.2016.

19:00       Apsardze - Pašv.policija     4-1.                                                            Vārti:A.Papakuls,J.Simonovs,D.Sarafaņuks,D.Jakovlevs- Apsardze, G.Čižovs-Pašv.policija.

19:00       Demene - DSK LokomotĪve    2-5.                                                           Vārti: D.Truhanovs, A.Šumilovs -Demene,                                             V.Burlakovs-2,J.Radevičs-2,P.Koļcovs-Lokomotīve.

20:00       RSS LRC - PŠFK Hektors     16-2.                                                               Vārti:Al.Aleksejevs-7,R.Raščevskis-4,V.Vansovičs-2,V.Jurušs,V.Laskovs,S.Iljahovs- RSS LRC,                 N.Mackevičs,A.Gruntmanis-PŠFK Hektors.

20:00       Norteks – Kalkūni      1-2.                                                                               Vārti: O.Selivanovs-Norteks, V.Baiks,J.Maksimčuks-Kalkūni.

  1. kārta  17.08.2016.

19:00       Apsardze – Demene   12-1.                                                                          Vārti:D.Kozlovs-4,D.Jakovlevs-3,J.Simonovs-2,A.Papakuls,K.Lavrentjevs,A.Kuplovs-Oginskis-Apsardze,                           S.Ivanovs-Demene.

19:00       Pašv.policija – Kalkūni     1-8.                                                                    Vārti: G.Čižovs-Pašv.policija,                                                          A.Mironovs-2,D.Komarovs-2,V.Baiks,J.Bovins,J.Košeljonoks,S.Anisimovs-Kalkūni.

20:00       PŠFK Hektors – Norteks    1-6.                                                                   Vārti: A.Sergejevs- PŠFK Hektors,                                                        A.Jegorovs-2,O.Selivanovs-2,A.Žuromskis-2 – Norteks.

20:00       DSK LokomotĪve - RSS LRC   1-2.                                                             Vārti: J.Radevičs- DSK Lokomotīve, A.Aleksejevs,V.Vansovičs- RSS LRC.

    

TURNĪRA  TABULA:

  1. APSARDZE                          6    6    0    0    30-6     18
  2. RSS  LRC                             6    4    1    1   40-12    13
  3. KALKŪNI                              6    4    1    1   30-11    13
  4. NORTEKS                             6    3    1    2   22-17    10                          
  5. DSK LOKOMOTĪVE             6     1    2    3  12-21     5                               
  6. PŠFK HEKTORS                  6    1    2    3   15-35     5                          

7.  SPARTA  DEMENE              6    0    2    4   13-34     2                                              

8.  PAŠV.POLICIJA                   6    0    1    5   12-38     1

TOP VĀRTU GUVĒJI: Aleksandrs Aleksejevs (RSS LRC) – 18.vārt.

Laikā no 29. aprīļa līdz 1. maijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā "Staicele" risinājās LFF Futbola akadēmijas pavasara turnīrs reģionālajām izlasēm, kurā sacentās U-15 vecuma grupas jeb 2001. gadā dzimušie futbolisti. Par noslēdzošā pavasara turnīra uzvarētājiem šoreiz kļuva Kurzemes reģiona izlase, kas četrās spēlēs izcīnīja četras uzvaras un kopvērtējumā par uzvaras tiesu apsteidza Latgales izlasi. 

  FOTOGALERIJA: LFF FA U-16 reģionālo izlašu pavasara turnīrs Staicelē

Turnīrā spēkiem šoreiz mērojās piecu Latvijas reģionu komandas, kas trīs dienu laikā katra aizvadīja pa četrām spēlēm. Kurzemnieki visās spēlēs apliecināja savu pārākumu, ar kopējo gūto un zaudēto vārtu starpību 15 – 1 kļūstot par šī turnīra uzvarētājiem. Latvijas izlase izcīnīja trīs uzvaras, bet mačā par 1. vietu piekāpās kurzemniekiem ar rezultātu 0:1. Trešo vietu kopvērtējumā ar četriem punktiem tabulā izcīnīja Rīgas izlase, kas, pateicoties labākai gūto un zaudēto vārtu attiecībai, apsteidza Vidzemi. Šoreiz turnīra tabulu bez punktiem noslēdza Zemgales puiši. 

U-15 TURNĪRA KOPVĒRTĒJUMA TABULA UN SPĒĻU REZULTĀTI

Komanda12345PunktiV.A.VIETA
Rīga   0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 0 4 1 - 2 3.
Latgale 1 - 0   1 - 0 1 - 2 6 - 0 9 9 - 2 2.
Vidzeme 0 - 0 0 - 1   0 - 6 2 - 0 4 2 - 7 4.
Kurzeme 1 - 0 2 - 1 6 - 0   6 - 0 12 15 - 1 1.
Zemgale 0 - 1 0 - 6 0 - 2 0 - 6   0 0 - 15 5.

Kā ierasts, arī pēc šī turnīra noslēguma tika noteikta LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīra simboliskā izlase, kurā likumsakarīgi vislielākā pārstāvniecība turnīra uzvarētāju – Kurzemes reģiona izlasi, proti, uzreiz pieci futbolisti. Vēl pa diviem pārstāvjiem ir no Latgales, Rīgas un Vidzemes.

REĢIONU IZLAŠU PAVASARA TURNĪRA U-15 SIMBOLISKĀ IZLASE

Vārds UzvārdsReģionsKlubsTreneris
Alvis Sorokins Rīga FS METTA A.Gluščuks
Elvis Ābols Vidzeme Vidzemes FC/Smiltene A.Rozītis
Anrijs Sivoha-Lagzdiņš Kurzeme FA Ventspils I.Kičigins
Emīls Spēks Latgale BFC Daugavpils A.Sipailo
Krists Villers Kurzeme FA Ventspils I.Kičigins
Ēriks Dekoneks Rīga FS METTA A.Gluščuks
Deivids Drāznieks Kurzeme FK Liepāja I.Zuntners
Leonīds Truskovskis Latgale BFC Daugavpils A.Sipailo
Vladislavs Vizins Kurzeme FK Liepāja I.Zuntners
Raivis Viļumsons Kurzeme FK Liepāja I.Zuntners
Emīls Arturs Sorokins Vidzeme VJFC Staicele J.Valaņins
 
 

LATGALE

Vārds UzvārdsKlubsTreneris klubā
Vitalijs Petraškevičs BFC Daugavpils A.Sipailo
Edgars Ivanovs BFC Daugavpils A.Sipailo
Edvards Petrovs BFC Daugavpils A.Sipailo
Kirils Larionovs BFC Daugavpils A.Sipailo
Gļebs Mozolevskis BFC Daugavpils A.Sipailo
Maksims Mihejevs BFC Daugavpils A.Sipailo
Emīls Spēks BFC Daugavpils A.Sipailo
Leonids Truskovskis BFC Daugavpils A.Sipailo
Roberts Magrins BFC Daugavpils A.Sipailo
Oļegs Gurevičs BFC Daugavpils A.Sipailo
Aigars Koloda Rēzeknes FA Ē.Seleckis
Vladislavs Skurjats BFC Daugavpils A.Sipailo
Jānis Buls BFC Daugavpils A.Sipailo
Kirils Iļjins BFC Daugavpils A.Sipailo
Renats Valters Rēzeknes FA Ē.Seleckis
Māris Gedroics BFC Daugavpils A.Sipailo

Izlases komandas treneri                 

Andrejs Sipailo, Aleksandrs Opekunovs (abi - BFC Daugavpils)

 

2016_05_01_20LFF_20FA_20Regionu_20izlasu_20pavasara_20turnirs_202016_20U_15_20_2001_g_dz_20LATGALE_20KOPBILDE_20_Custom.jpg

 

Laikā no 22. līdz 24. aprīlim Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā “Staicele” tika aizvadīts LFF Futbola akadēmijas pavasara turnīrs reģionālajām izlasēm, kurā sacentās U-14 vecuma grupas jeb 2002. dzimšanas gada futbolisti. Turnīrs izcēlās ar ļoti saspringtu cīņu par kopvērtējuma pirmo vietu, jo tās ieguvējs tika noskaidrots vien līdz ar sacensību noslēdzošo tiesneša svilpi.

Turnīrā spēkiem mērojās sešu Latvijas reģionu komandas, kas trīs dienu laikā katra aizvadīja pa piecām spēlēm. Nepārspētas palika gan Rīgas, gan Latgales reģionālās izlases, turklāt abas iekrāja pa 11 punktiem, kamēr to savstarpējais mačs noslēdzās neizšķirti 1:1. Pirmo vietu nedaudz labākas gūto un zaudēto vārtu attiecības dēļ ieguva rīdzinieki, turklāt pie uzvaru nesošā punkta viņi tika vien turnīra noslēdzošajā mačā, kad Rīgas komanda nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Zemgales reģiona izlasi. Tieši zemgalieši šoreiz bija tie, kas noslēdza labāko trijnieku, turklāt šī reģiona izlase punktus ieguva arī pret Latgales pārstāvjiem, nospēlējot 1:1.

Kopvērtējuma tabula un spēļu rezultāti atrodami ŠEIT.

Turnīra simboliskajā izlasē iekļuva pieci Rīgas reģiona pārstāvji – Vladislavs Kapustins (Rīgas FS), Jēkabs Šmitiņš (JDFS Alberts), Svjatoslavs Čugunovs (SK Super Nova), Deniss Meļņiks (Šitika FS), Dāvis Zeltiņš (JDFS Alberts) -, divi futbolisti no Latgales – Dmitrijs Rakuls (BFC Daugavpils), Jevgeņijs Miņins (BFC Daugavpils) – un Zemgales reģioniem – Kaspars Anmanis (FK Tukums-2000), Inguss Grīnbergs (Jelgavas FA) -, kā arī pa vienam pārstāvim no Kurzemes un Vidzemes – attiecīgi Roberts Meļķis (FK Liepāja) un Rūdolfs Zenģis (SK Super Nova/Sigulda).

LFF Futbola akadēmijas pavasara pasākumu posms noslēgsies ar reģionālo izlašu turnīru U-15 vecuma grupas puišiem, kas 30. aprīlī un 1. maijā norisināsies LFF mācību un treniņu centrā “Staicele”.

Pēc aprīļa LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīriem jūnijā un augustā norisināsies kopumā piecas talantu skates laukuma spēlētājiem un divas talantu skates vārtsargiem. Tāpat jūnija vidū paredzēts LFF Futbola akadēmijas kausa izcīņas turnīrs, ar kuru noslēgsies 2001. dzimšanas gada futbolistu apmācības cikls akadēmijā, bet septembrī norisināsies noslēdzošie divi reģionālo izlašu turnīri. LFF Futbola akadēmijas sezona, kā ierasts, noslēgsies ar labāko futbolistu došanos Eiropas tūrē, kurā šoreiz piedalīsies U-13 un U-14 vecuma grupas spēlētāji.

LFF Futbola akadēmijas pasākumos visas sezonas garumā tiek pulcēti valsts talantīgie jaunās paaudzes futbolisti, lai kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm. Šīgada LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīros un talantu skatēs piedalās 2001., 2002. un 2003. dzimšanas gada futbolisti, kurus rūpīgi atlasa reģionālo izlašu vadītāji un LFF Futbola akadēmijas treneri.

Šī ir piektā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Līdzšinējos gados akadēmija sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuriem tā palīdz iegūt vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā papildu motivācija veiksmīgai jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11. LFF Futbola akadēmija un tās attīstība ir viens no galvenajiem LFF darba virzieniem turpmākajos gados, tādējādi ar ikdienas treniņiem kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos nākotnē sekmējot Latvijas jaunatnes izlašu un nacionālās valstsvienības, kā arī pašu futbolistu starptautisko konkurētspēju.LFF_20FA_20Regionu_20izlasu_20pavasara_20turnirs_202016_04_24_20U_14_20_2002_g_dz_20LATGALE_20KOPBILDE.jpg

Latgales reģiona "Skolu kauss" futbolā  4.-5.klase (2004.-2005.dz.g.)

stadions "Rēzeknes 2.vidusskolas"  2 x 12.min

"A" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

4

Punkti

Vārti

Vieta

1

RĒZEKNES 6. VSK.

 

         3

       2 - 0

        3

     4 - 1

        0

      1 - 2

      6

   7-3

    2

2

DAUGAVPILS 16. VSK.

         0

       0 - 2

 

        3

      4 - 1

        0

     0 - 1

      3

   4-4

    3

3

MALTAS VSK.

         0

      1 - 4

         0

      1 - 4

 

        0

     0 - 2

      0

  2-10

    4

4

ILŪKSTES 1.VSK.

         3

      2 - 1

         3

       1 - 0

        3

     2 - 0

 

      9

   5-1

    1

"B" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

PLAVINAS NOV.ĢIMN.

 

          0

        0 -1

        1

     0 - 0

       1

 0-1

     2

2

PREIĻU 1 PSK.

        3

     1 - 0

 

        3

     5 - 1

      6

 6-1

     1

3

JĒKABPILS PSK.

        1

     0 - 0

          0

       1 - 5

 

      1

 1-5

     3

 

Spēļu kalendārs

10.30

A1    RĒZEKNES 6. VSK

1-2

A4     ILŪKSTES 1.VSK.  

A2    DAUGAVPILS 16. VSK.

4-1

A3      MALTAS VSK.

11.30

B2     PREIĻU 1 PSK.

5-1

B3      JĒKABPILS PSK.

11.30

12.30

A4     ILŪKSTES 1.VSK.

2-0

A3     MALTAS VSK. 

A1      RĒZEKNES 6. VSK

2-0

A2      DAUGAVPILS 16. VSK.

12.30

B1     PLAVINAS NOV.ĢIMN.

0-1

B2      PREIĻU 1 PSK.

13.30

A2      DAUGAVPILS 16. VSK.

0-1

A4      ILŪKSTES 1.VSK.

A3     MALTAS VSK.

1-4

A1      RĒZEKNES 6. VSK

14.00

B3     JĒKABPILS PSK.

0-0

B1      PLAVINAS NOV.ĢIMN.

15.00

 

-

 

A2.VIETA   RĒZEKNES 6. VSK

4-1

B2.VIETA    PLAVINAS NOV.ĢIMN.

A1.VIETA   ILŪKSTES 1.VSK.

0-2

B1.VIETA    PREIĻU 1 PSK.

15.30

Apbalvošana

 
 
 
IMG_20160425_152838634.jpgIMG_20160425_155526543.jpgIMG_20160425_155544159.jpg
 
 
 
 
 

Latgales reģiona "Skolu kauss" futbolā  6.-7.klase (2002.-2003.dz.g.)

stadions  "RĒZEKNES OC"   2 x 12.min

"A" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

RĒZEKNES POĻU ĢIMN.

 

          0

       1 - 2

         3

      4 - 1

       3

   5-3

      2

2

MALTAS VSK.

         3

       2 - 1

 

         1

      2 - 2

        4

   4-3

      1

3

JĒKABPILS 2. VSK.

         0

       1 - 4

          1

        2 - 2

 

     

        1

    3-6

      3


"B" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

PLAVINAS NOV.GIMN.

 

           1

        2 - 2

         3

      4 - 0

       

        4

   6-2

      1

2

DAUGAVPILS 10. VSK.

          1

       2 - 2

 

         3

      1 - 0

        4

   3-2

      2

3

PREIĻU 1. PSK.

          0

       0 - 4

           0

        0 - 1

 

        0

   0-5

      3

Spēļu  kalendārs

11.00

A2     MALTAS VSK.

2-2

A3     JĒKABPILS 2. VSK.

B2     DAUGAVPILS 10. VSK.

1-0

B3     PREIĻU 1. PSK.

11.30

A1     RĒZEKNES POĻU ĢIMN.

1-2

A2     MALTAS VSK.

B1     PLAVINAS NOV.GIMN.

2-2

B2     DAUGAVPILS 10. VSK.

12.00

A3     JĒKABPILS 2. VSK.

1-4

A1     RĒZEKNES POĻU ĢIMN.

B3     PREIĻU 1. PSK.

0-4

B1     PLAVINAS NOV.GIMN.

12.30

 

-

 

A2.VIETA  RĒZEKNES POĻU ĢIMN.

2-2(3-1)

B2.VIETA   DAUGAVPILS 10. VSK.

A1.VIETA   MALTAS VSK.

0-1

B1.VIETA   PLAVINAS NOV.GIMN.

13:00

Apbalvošana

 
IMG_20160425_131424021.jpgIMG_20160425_131439094.jpgIMG_20160425_131407420.jpg

Latgales reģiona "Skolu kauss" futbolā  8.-9.klase (2000.-2001.dz.g.)

stadions  "Rēzeknes 2.vidusskolas"  2 x 12.min

"A" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

DAUGAVPILS 16. VSK.

 

          0

       0 - 9

        0

    0 - 12

       0

 0-21

      3

2

RĒZEKNES 6. VSK.

         3

      9 - 0

 

        0

     0 - 3

       3

  9-3

      2

3

JĒKABPILS 2. VSK.

         3

     12 - 0

          3

       3 - 0

 

   

       6

 15-0

      1


"B" GRUPA

Nr.p.k.

Komanda

1

2

3

Punkti

Vārti

Vieta

1

JĀŅA KLĪDZĒJA SAKSTAGALA PSK.

 

          3

       1 - 0

        1

     2 - 2

       4

  3-2

      2

2

PREIĻU 1. VSK.

         0

      0 - 1

 

        0

     2 - 3

       0

  2-4

      3

3

ILŪKSTES SADRAUDZĪBAS VSK.

         1

      2 - 2

          3

       3 - 2

 

       4

  5-4

      1

Spēļu  kalendārs

11.00

A2   RĒZEKNES 6. VSK.

0-3

A3  JĒKABPILS 2. VSK.

B2  PREIĻU 1. VSK.

2-3

B3   ILŪKSTES SADRAUDZĪBAS VSK.

12.00

A1   DAUGAVPILS 16. VSK.

0-9

A2   RĒZEKNES 6. VSK.

B1  J.KLĪDZĒJA SAKSTAGALA VSK.

1-0

B2   PREIĻU 1. VSK.

13.00

A3  JĒKABPILS 2. VSK.

12-0

A1   DAUGAVPILS 16. VSK.

B3   ILŪKSTES SADRAUDZĪBAS VSK.

2-2

B1 J.KLĪDZĒJA SAKSTAGALA VSK.

14.30

 

-

 

A2.VIETA  RĒZEKNES 6. VSK.

4-2

B2.VIETA   J.KLĪDZĒJA SAKSTAGALA VSK.

A1.VIETA   JĒKABPILS 2. VSK.

1-0

B1VIETA ILŪKSTES SADRAUDZĪBAS VSK.

15:00

Apbalvošana

 
IMG_20160425_152224774.jpg
IMG_5508.jpg
IMG_5512.jpg
 
Aicinām visus ieinteresētos uz Latgales skolu kausa izcīņas finālu Rēzeknē 25.04.16. Spēļu sākums plkst. 10:30 Rēzeknes 2. vidusskolas un Olimpiskā centra futbola laukumos!
22. aprīlī, Maltā notika Latgales 2. līgas čempionāta pārstāvju sanāksme, kurā tika apstiprināts čempionāta reglaments un tika sastādīts pirmatnējais kalendāra plāns. Termiņš, līdz kuram var reģistrēt pieteikumu, un galīgā kalendāra sastādīšana- 07.05.2016. Ieplānotājs čempionāta sākums ir 2016. gada 14-15 maijā.
 
 
 
IMG_20160422_122142761.jpg
20.aprīlī Daugavpilī, Esplanādē startēja U-12 jaunatnes čempionāts!
 
Pirmie rezultāti jau pieejami šeit 
IMG_20160420_151738230.jpg

LATGALES REĢIONA U-13 IZLASE

Vārds, uzvārdsKlubsTreneris klubā
Artjoms Ivanovs BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Artjoms Rakuls BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Niklavs Skrinda BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Maksims Rodčenko BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Vladislavs Stivriņš BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Arturs Mateša BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Ingus Vaņins Ilūkstes NSS A.Vorotinskis
Rudis Pastars Preiļu BJSS I.Babris
Iļja Ļeščovs BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Mareks Mikšto BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Dennis Surmovičs BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Vitalijs Grigorjevs BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Artjoms Šaboha FA Rēzekne J.Kaņepe
Antons Petrovs FA Rēzekne J.Kaņepe
Ralfs Krasnobajs Rēzeknes nov.BJSS A.Boroduļins
Oļģerts Raščevskis BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Kristians Kaušelis BFC Daugavpils J.Maksimčuks
Izlases vadība
Vārds, uzvārds Klubs
Jevgenijs Maksimčuks BFC Daugavpils
 
13041444 1259868117375104 2975989772380792147 o

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas pavasara pasākumu kalendārs tika ievadīts ar U-13 jeb 2003. dzimšanas gada puišu reģionālo izlašu turnīru, kas no 15. līdz 17. septembrim norisinājās LFF mācību un treniņu centrā “Staicele”. Aizvadītajā turnīrā sacentās sešu Latvijas reģionu izlases, bet labākos rezultātus uzrādīja Latgales pārstāvji, kuri mačos pret Rīgas, Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Ziemeļaustrumu vienaudžiem tā arī palika nepārspēti.

Šis bija pirmais LFF Futbola akadēmijas šīgada pasākums, kurā vienkopus sanāca U-13 vecuma grupas reģionālās izlases. Līdz ar to šis turnīrs kļuva par 2003. dzimšanas gada puišu apmācības cikla sākumu LFF Futbola akadēmijā.

Latgales reģiona izlase iekrāja 11 punktus, bet ar desmit punktiem kopvērtējuma otrajā vietā sekoja vienaudži no Rīgas. Labāko trijnieku noslēdza Zemgales izlase, kas sīvā cīņā iekrāja vēl par vienu punktu mazāk.

Kopvērtējuma tabula un spēļu rezultāti atrodami ŠEIT.

Turnīra simboliskajā izlasē iekļuva trīs Zemgales izlases pārstāvji (Daņila Patijčuks, Roberts Aršauskis un Daniels Mīļais). Savukārt pa diviem futbolistiem simboliskajā izlasē pārstāvēja Vidzemi (Niks Iesalnieks un Sentis Fiļipovs), Rīgu (Jegors Novikovs un Lūkass Vapne), Latgali (Deniss Surmovičs un Mareks Mikšto) un Kurzemi (Ričards Dāvis Ceds un Dāvids Družiņins).

LFF Futbola akadēmijas pavasara pasākumu kalendārs turpināsies ar reģionālajiem turnīriem U-14 (22.-24. aprīlis) un U-15 (30.aprīlis-1.maijs) vecuma grupu izlasēm. Arī tie norisināsies LFF mācību un treniņu centrā “Staicele”.

Pēc aprīļa LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīriem jūnijā un augustā norisināsies kopumā piecas talantu skates laukuma spēlētājiem un divas talantu skates vārtsargiem. Tāpat jūnija vidū paredzēts LFF Futbola akadēmijas kausa izcīņas turnīrs, ar kuru noslēgsies 2001. dzimšanas gada futbolistu apmācības cikls akadēmijā, bet septembrī norisināsies noslēdzošie divi reģionālo izlašu turnīri. LFF Futbola akadēmijas sezona, kā ierasts, noslēgsies ar labāko futbolistu došanos Eiropas tūrē, kurā šoreiz piedalīsies U-13 un U-14 vecuma grupas spēlētāji.

LFF Futbola akadēmijas pasākumos visas sezonas garumā tiek pulcēti valsts talantīgie jaunās paaudzes futbolisti, lai kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm. Šīgada LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīros un talantu skatēs piedalās 2001., 2002. un 2003. dzimšanas gada futbolisti, kurus rūpīgi atlasa reģionālo izlašu vadītāji un LFF Futbola akadēmijas treneri.

Šī ir piektā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Līdzšinējos gados akadēmija sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuriem tā palīdz iegūt vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā papildu motivācija veiksmīgai jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11. LFF Futbola akadēmija un tās attīstība ir viens no galvenajiem LFF darba virzieniem turpmākajos gados, tādējādi ar ikdienas treniņiem kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos nākotnē sekmējot Latvijas jaunatnes izlašu un nacionālās valstsvienības, kā arī pašu futbolistu starptautisko konkurētspēju.

Otrdien, 15. martā, Rēzeknes Valsts Robežsardzes koledžas sporta kompleksā norisinājās Latvijas Reģionu finālsacensības futbolā telpās 2004. gadā dzimušajiem spēlētājiem.

Sacensībās piedalījās Rēzeknes FA, Gulbene, FK Valmiera/BSS, SK „Super Nova”, FA Ventspils, AFA Olaine.

6. vietā ierindojās Gulbenes komanda, piekāpjoties visiem pretiniekiem.

AFA Olaine ieguva 5. vietu ar vienu uzvaru piecās spēlēs - 4:1 cīņā ar Gulbeni.

Divas uzvaras un rezultātā iegūta 4. vieta tika FK Valmiera/BSS komandai, par labāko spēlētāju komandā tika atzīts Dans Patriks Dukurs.

Emocijām bagāta un spraiga izvērtās dienas pēdējās spēle starp Rēzeknes FA un SK „Super Nova” komandām, kuras rezultāts arī noteica trīs labāko komandu vietu sadalījumu.

Trīs pārliecinošas uzvaras, zaudējums ar Rēzeknes FA (1:2) un neizšķirts ar FA Ventspils (1:1), SK „ Super Nova” deva 10 punktus, kas nodrošināja komandai 3. vietu. Komandas labākais spēlētājs – Grigorijs Degtjarevs.

Rēzeknes FA piekāpjoties tikai FA Ventspils komandai (0:3) un punktu kopvērtējumā zaudējot ar 1 punkta pārsvaru, ieguva 2. vietu. Komandas labākais spēlētājs – Lukass Mackevičs.

Pirmo vietu izcīnīja FA Ventspils, uzvarot četras spēles un nospēlējot neizšķirtu ar SK ”Super Nova”, iegūstot 13 punktus kopvērtējumā un par komandas vērtīgāko spēlētāju nosaucot Maksimu Semeško. 

Foto no izšķirošajām spēlēm Rēzeknē
Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts starp U-8 zēniem notika Preiļos, 1.pamatskolā

FK Krāslava - 1.vieta
Jēkabpils SS - 2.vieta
Rēzekne FA-1 - 3.vieta
 
Labākie spēlētāji:
 
FK Krāslava - 
Jēkabpils SS - 
Rēzekne FA-1 - 
 
 
Visi rezultāti pieejami šeit
 
 
 FK Krāslava
 IMG 0103
 
Jēkabpils SS
IMG 0097
 
Rēzekne FA-1
IMG 0101
 
 
Labākie spēlētāji
 
 
 IMG 0094

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas ziemas posms noslēdzās 25. un 26. februārī, kad Olimpiskā sporta centra (OSC) hallē Rīgā uz reģionālo izlašu turnīru sabrauca valsts talantīgākie U-14 vecuma grupas jeb 2002. dzimšanas gada futbolisti. Ļoti saspringtā un saistošā cīņā pirmo vietu izcīnīja Zemgales reģiona pārstāvji.

Atšķirībā no iepriekš aizvadītā U-15 vecuma grupas turnīra, šajā piedalījās arī Ziemeļaustrumu reģiona izlase, līdz ar to turnīrā startēja jaunie futbolistu no kopumā sešām reģionālajām izlasēm. A apakšgrupā spēkojās Rīgas, Kurzemes un Vidzemes pārstāvji, bet B apakšgrupā kopā spēlēja futbolisti no Zemgales, Latgales un Ziemeļaustrumiem.

Vispirms ceturtdien komandas aizvadīja apakšgrupu cīņas, pēc kurām pusfināliem kvalificējās Rīgas, Latgales, Zemgales un Kurzemes jaunie futbolisti. Piektdien sekoja spēles par vietām, kur divos spraigos pusfināla dueļos Rīgas reģiona izlase ar 1:0 pārspēja Latgales pārstāvjus, bet Zemgales komanda ar 2:0 izrādījās pārāka par kurzemniekiem. Latgales un Kurzemes reģionu izlases līdz ar to vēlāk tikās spēlē par trešo vietu, kur vēl vienā saspringtā duelī veiksmīgāki ar rezultātu 1:0 izrādījās futbolisti no Latgales.

Līdzīgi kā iepriekšējās spēlēs, arī finālā valdīja ļoti spraiga cīņa, kas noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0. Pēcspēles sitienu sērijā uzvaru ar rezultātu 4:2 varēja svinēt Zemgales reģiona izlases futbolisti.

Turnīra spēļu rezultāti, komandu sastāvi un foto atrodami ŠEIT.

Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauti četri Rīgas reģiona izlases spēlētāji – Vladislavs Kapustins (Rīgas Futbola skola), Maksims Muzofarovs (Šitika Futbola skola), Dāvis Zeltiņš (JDFS Alberts) un Kevins Nils Ulmanis (Rīgas Futbola skola) -, bet pa diviem futbolistiem pārstāv Kurzemi – Roberts Meļķis (FK Liepāja) un Ritvars Zūns (Grobiņas SC) -, Latgali – Vladislavs Timofejevs (BFC Daugavpils) un Dmitrijs Rakuls (BFC Daugavpils) – un Zemgali – Kaspars Anmanis (FK Tukums-2000) un Ralfs Vēvers (FK Super Nova). Tikmēr Vidzemes reģiona izlasi simboliskajā virknējumā pārstāv Renārs Eberhards (Vidzemes FC/Smiltene).

Rīgas reģiona izlases vecākais treneris šajā turnīrā bija Viktors Mazurs, ar Kurzemes futbolistiem strādāja Aleksandrs Daņilovs, Zemgales izlases darbu pārraudzīja Artjoms Grudcins un Emīls Žabars, vidzemniekus trenēja Andis Ādamsons un Māris Antons, Latgales izlases vecākais treneris bija Ivans Maksimčuks, bet ar Ziemeļaustrumu pārstāvjiem strādāja Mihails Oļipovs.

Kā ziņots, jaunā LFF Futbola akadēmijas sezona tika atklāta pagājušās nedēļas beigās, kad Rīgā tikās U-15 vecuma grupas valsts talantīgākie jaunie futbolisti.

Turpmākie akadēmijas pasākumi, kā ierasts, norisināsies LFF mācību un treniņu centrā "Staicele". Aprīlī un maijā sekos pa vienam reģionālo izlašu turnīram katrā vecuma grupā, bet jūnijā un augustā norisināsies kopumā piecas talantu skates laukuma spēlētājiem un divas talantu skates vārtsargiem. Tāpat jūnija vidū paredzēts LFF Futbola akadēmijas kausa izcīņas turnīrs, ar kuru noslēgsies 2001. dzimšanas gada futbolistu apmācības cikls akadēmijā, bet septembrī norisināsies noslēdzošie divi reģionālo izlašu turnīri. LFF Futbola akadēmijas sezona, kā ierasts, noslēgsies ar labāko futbolistu došanos Eiropas tūrē, kurā šoreiz piedalīsies U-13 un U-14 vecuma grupas spēlētāji.

LFF Futbola akadēmijas pasākumos visas sezonas garumā tiek pulcēti valsts talantīgie jaunās paaudzes futbolisti, lai kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm. Šīgada LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīros un talantu skatēs piedalās 2001., 2002. un 2003. dzimšanas gada futbolisti, kurus rūpīgi atlasa reģionālo izlašu vadītāji un LFF Futbola akadēmijas treneri.

Šī ir piektā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Līdzšinējos gados akadēmija sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuriem tā palīdz iegūt vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā papildu motivācija veiksmīgai jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11. LFF Futbola akadēmija un tās attīstība ir viens no galvenajiem LFF darba virzieniem turpmākajos gados, tādējādi ar ikdienas treniņiem kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos nākotnē sekmējot Latvijas jaunatnes izlašu un nacionālās valstsvienības, kā arī pašu futbolistu starptautisko konkurētspēju.

Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts starp U-9 zēniem notika Preiļos, 1.pamatskolā

FK Krāslava - 1.vieta
Jēkabpils SS-1 - 2.vieta
Rēzekne FA-1 - 3.vieta
 
Labākie spēlētāji:
 
FK Krāslava - Emīls Atamaņukovs
Jēkabpils SS-1 - Kirils Kirilovs
Rēzekne FA-1 - Mihails Turčaņinovs
 
 
Visi rezultāti pieejami šeit
 
 
 FK Krāslava
 
 IMG 0083
Jēkabpils SS-1
IMG 0079
 
Rēzekne FA-1
IMG 0074
 
 
Labākie spēlētāji
IMG 0084
IMG 0078
 
Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts starp U-10 zēniem notika Preiļos, 1.pamatskolā

Jēkabpils SS-1 - 1.vieta
Rēzekne FA-1 - 2.vieta
Preiļu NBJSS - 3.vieta
 
Labākie spēlētāji:
 
Jēkabpils SS-1 - Roberts Kudrjašovs
Rēzekne FA-1 - Adriāns Skrebels
Preiļu NBJSS - Renāts Turčinskis
 
 
Visi rezultāti pieejami šeit
 
 
 Jēkabpils SS-1IMG 0062
 
 
Rēzekne FA-1
IMG 0065
 
 
Preiļu NBJSS
IMG 0067
 
 
Labākie spēlētāji
IMG 0072

 

Jaunā Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas sezona tika ievadīta ceturtdien un piektdien Rīgā, kad vienkopus pulcējās U-15 vecuma grupas jeb 2001. dzimšanas gada Latvijas reģionu talantīgie jaunie futbolisti. Ļoti saspringtā cīņā pirmo vietu kopvērtējumā izcīnīja Rīgas reģiona pārstāvji.

Šīs sezonas pirmajā reģionu izlašu turnīrā tikās Rīgas, Kurzemes, Latgales, Zemgales un Vidzemes reģionālās izlases, kas divu dienu garumā aizvadīja viena apļa turnīru. Cīņas izvērtās ļoti sīvas, kas gādāja par saspringtu situāciju kopvērtējuma tabulā. Par to liecina arī fakts, ka pirmo vietu rīdzinieki nodrošināja vien noslēdzošajā turnīra mačā, kad pārspēja vienaudžus no Kurzemes.

 Fotogalerija no turnīra spēlēm

Rīgas reģiona izlase šajā turnīrā uzvarēja divās no četrām spēlēm, cīnījās neizšķiti pret Zemgales pārstāvjiem, kuri ar neizšķirtu rezultātu noslēdza trīs no četriem mačiem, kā arī atzina Vidzemes izlases pārākumu. Vien par punktu no Rīgas reģiona izlases atpalika Latgales pārstāvji, kuriem otrā vieta kopvērtējumā, bet vēl par punktu atpalika labākie šī vecuma futbolisti no Vidzemes.

Turnīra spēļu rezultāti

Turnīra simboliskajā izlasē iekļuva pa trim pārstāvjiem no Rīgas – Ēriks Dekoneks (FS Metta), Viktors Kuļepovs (Šitika Futbola skola) un Rūdolfs Zicāns (Šitika Futbola skola) – un Vidzemes izlasēm – Edvards Eniņš (Grobiņas SC), Elvis Ābols (Vidzemes FC/Smiltene) un Matīss Beitāns (Ogres SC). Pa diviem spēlētājiem simboliskajā izlasē pārstāvēja Latgali – Roberts Magrins (BFC Daugavpils) un Ivans Dubodelovs (BFC Daugavpils) - un Zemgali – Deniss Stradiņš (AFA Olaine) un Miks Peilāns (JFA Jelgava) -, bet no Kurzemes reģiona izlases tajā tika iekļauts Maksims Sidorovs (FK Liepāja).

Šomēnes OSC hallē norisināsies vēl viens LFF Futbola akadēmijas reģionu izlašu turnīrs, kad 25. un 26. februārī Rīgā sabrauks U-14 vecuma grupas jeb 2002. dzimšanas gada spēlētāji no Rīgas, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales, Latgales un Ziemeļaustrumu reģiona.

Rīgas reģionālās izlases treneri šajā turnīrā bija Dmitrijs Kohans (Šitika Futbola skola), Igors Zeņkovs (Dinamo Rīga) un Arturs Eižvertiņš (Dinamo Rīga), ar Vidzemes futbolistiem strādāja Andis Rozītis (Vidzemes Futbola centrs/Smiltenes BJSS) un Māris Antons (Vidzemes Futbola centrs/FK Valmiera/BSS), kurzemnieku darbu pārraudzīja Igors Kičigins (FA Ventspils), Zemgales reģionālo izlasi vadīja Raimonds Aleksandrovs (FK Iecava) un Kaspars Tiltiņš (Jelgavas BJSS), bet ar Latgales komandu strādāja Andrejs Sipailo (BFC Daugavpils) un Aleksandrs Opekunovs (BFC Daugava).

Turpmākie akadēmijas pasākumi, kā ierasts, norisināsies LFF mācību un treniņu centrā "Staicele". Aprīlī un maijā sekos pa vienam reģionālo izlašu turnīram katrā vecuma grupā, bet jūnijā un augustā norisināsies kopumā piecas talantu skates laukuma spēlētājiem un divas talantu skates vārtsargiem. Tāpat jūnija vidū paredzēts LFF Futbola akadēmijas kausa izcīņas turnīrs, ar kuru noslēgsies 2001. dzimšanas gada futbolistu apmācības cikls akadēmijā, bet septembrī norisināsies noslēdzošie divi reģionālo izlašu turnīri. LFF Futbola akadēmijas sezona, kā ierasts, noslēgsies ar labāko futbolistu došanos Eiropas tūrē, kurā šoreiz piedalīsies U-13 un U-14 vecuma grupas spēlētāji.

LFF Futbola akadēmijas pasākumos visas sezonas garumā tiek pulcēti valsts talantīgie jaunās paaudzes futbolisti, lai kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos sekmētu savu izaugsmi un sagatavotos iespējamajiem nākotnes izsaukumiem uz Latvijas jauniešu izlasēm. Šīgada LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīros un talantu skatēs piedalās 2001., 2002. un 2003. dzimšanas gada futbolisti, kurus rūpīgi atlasa reģionālo izlašu vadītāji un LFF Futbola akadēmijas treneri.

Šī ir piektā LFF Futbola akadēmijas darbības sezona. Līdzšinējos gados akadēmija sevi pierādījusi kā vērtīgu atskaites punktu jaunatnes izlašu treneriem, kuriem tā palīdz iegūt vispusīgu informāciju par labākajiem valsts jaunās paaudzes futbolistiem, kā arī kalpo kā papildu motivācija veiksmīgai jauniešu pārejai no futbola 8:8 uz futbolu 11:11. LFF Futbola akadēmija un tās attīstība ir viens no galvenajiem LFF darba virzieniem turpmākajos gados, tādējādi ar ikdienas treniņiem kvalificētu treneru uzraudzībā un augstas konkurences apstākļos nākotnē sekmējot Latvijas jaunatnes izlašu un nacionālās valstsvienības, kā arī pašu futbolistu starptautisko konkurētspēju.

 
Noslēdzies Daugavpils novada čempionāts telpu futbolā

Naujene - 1.vieta
Kalupe - 2.vieta
Demene - 3.vieta
 
Visi rezultāti pieejami šeit
Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts starp U-12 zēniem notika Jēkabpilī

Rēzekne FA-1 - 1.vieta
Rēzekne FA-2005 - 2.vieta
Preiļu NBJSS - 3.vieta
 
Labākie spēlētāji:
 
Rēzekne FA-1 - Kristiāns Valeniks
Rēzekne FA-2005 - Emils Žinžerols
Preiļu NBJSS - Valters Pudžs
 
 
Visi rezultāti pieejami šeit
Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts starp U-13 zēniem notika Bērzgalē

Rēzeknes NBJSS - 1.vieta
TFK Rēzekne / Speed Trans - 2.vieta
Rēzeknes FA-1 - 3.vieta
 
Labākie spēlētāji:
 
Rēzeknes NBJSS - Ralfs Krasnobajs
TFK Rēzekne / Speed Trans - Edgars Tarakanovs
Rēzeknes FA-1 - Daniels Sprukts
 
 
Visi rezultāti pieejami šeit
Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts starp U-18 zēniem notika Preiļos, Preiļu 1.pamatskolā.

Ilūkstes NSS - 1.vieta
Jēkabpils SS-1 - 2.vieta
Preiļu NSS-1 - 3.vieta
 
Labākie spēlētāji:
 
Ilūkstes NSS - Dāvis Cukurs
Jēkabpils SS-1 - Ulvis Grebsicis
Preiļu NSS-1 - Miks Babris
 
 
Visi rezultāti pieejami šeit
Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts starp U-14 zēniem notika Jēkabpilī, Jēkabpils 3.vidusskolā.

Pļaviņas DM - 1.vieta
Jēkabpils SS - 2.vieta
Ilūkstes NSS - 3.vieta
 
Labākie spēlētāji:
 
Pļaviņas DM - Stanislavs Koreškovs
Jēkabpils SS - Kasparts Neverovsķis
Ilūkstes NSS - Ingus Vanins
 
 
Visi rezultāti pieejami šeit
Labākie spēlētāji:
Vārtsargs - Uģis Kļaviņš (Rēzeknes novads)
Aizsargs - Jevģenijs Zelenkovs (FK Krāslava)
Pussargs - Vladimirs Volkovs (FC Daugava)
Uzbrucējs - Vjačeslavs Vansovičs (LDZ Cargo)
Vārtu guvējs - Jurijs Halimons (FK Krāslava) - 36 vārti
 
 
Rezultāti šeit
 
Statistika šeit