Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas 2015. gada sezonā noslēdzies priekšpēdējais reģionu izlašu turnīrs, kad laikā no 18. līdz 20. septembrim LFF mācību un treniņu centrā "Staicele" spēkiem mērojās U-13 vecuma grupas jeb 2002. dzimšanas gada futbolistu reģionu izlases no Latgales, Zemgales, Kurzemes, Rīgas, Vidzemes un Ziemeļaustrumiem.

Pirmo vietu turnīrā izcīnīja Rīgas reģiona jaunie futbolisti (galvenais treneris – Viktors Mazurs), kuri piecās spēlēs iztika bez zaudējumiem un savos vārtos neielaida nevienu bumbu. Līdzīgas sekmes, izvairoties no zaudējumiem un nosargājot savus vārtus neskartus, bija Zemgales reģiona izlasei (galvenais treneris – Artjoms Grudcins), tomēr augstāku vietu kopvērtējumā ieņēma rīdzinieki, kas bija guvuši lielāku vārtu skaitu. Labāko trijnieku tikmēr noslēdza Latgales reģiona izlase (galvenais treneris – Ivans Maksimčuks), kas no Rīgas un Zemgales pārstāvjiem atpalika tikai par vienu punktu.

U-13 vecuma grupas turnīrā komandas pirmajā dienā aizvadīja vienu spēli, bet otrajā un trešajā dienā – pa diviem mačiem. Bez turnīra spēlēm jaunie futbolisti piedalījās arī kontrolnormatīvu pildīšanā un komandu meistarības konkursos.

Turnīra labāko spēlētāju sarakstā iekļuva trīs pārstāvji no BFC Daugavpils (Aleksejs KudeļkinsDmitrijs Rakuls un Eduards Daškevičs), bet pa diviem spēlētājiem pārstāvēja FS Metta (Kristiāns Ločmelis un Jēkabs Laguns), Šitika Futbola skolu (Eduards Dainis un Deniss Meļņiks), kā arī FK Tukums 2000 (Rūdolfs Reingolcs un Kaspars Anmanis). Pa vienam turnīra simboliskās izlases futbolistam ikdienā spēlē Liepājas SSS (Roberts Meļķis) un Grobiņas SC (Ritvars Zūns).

LFF Futbola akadēmijas sezonas turpinājumā no 25. līdz 27. septembrim norisināsies reģionu izlašu turnīrs U-14 jeb 2001. dzimšanas gada spēlētājiem, kurā piedalīsies Rīgas, Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales pārstāvji. Sezonas noslēgumā novembrī 2001.-2002. dzimšanas gada jaunie futbolisti dosies Eiropas futbola tūrē.

 

Turnīra galerija šeit 

Rezultāti šeit